Харківська важкоатлетка стала абсолютною чемпіонкою Європи серед молоді

Спортсменка з Харківщини Марія Гангур виборола три золоті медалі на чемпіонаті Європи в румунському Бухаресті.

Про це повідомили у Федерації важкої атлетики України.

На змаганнях серед молоді Марія Гангур здобула три «золота» у ваговій категорії до 64 кг:

• у ривку з результатом 96 кг;

• у поштовху 116 кг;

• за сумою двоборства 212 кг.

Тренер спортсменки Валерій Нікулін.

Марія Гангур. Фото: Facebook/Федерація важкої атлетики України

Це вже третя абсолютна перемога важкоатлеток з Харківщини на чемпіонаті, додають у Харківській обладміністрації.

Каміла Конотоп побила свої ж рекорди з попередніх змагань та здобула три золоті медалі у ваговій категорії до 59 кг:

• у ривку — 107 кг;

• у поштовху – 130 кг;

• за сумою двоборства – 237 кг.

«Загалом 237 кг в сумі двоборства – це другий результат у світі за олімпійським рейтингом у ваговій категорії до 59 кг. Від рекорду Камілу відділяє лише 1 кг. Наразі найкращий показник — 238 кг — належить спортсменці з Китаю», — зазначають в ОВА.

Каміла Конотоп. Фото: Facebook/Федерація важкої атлетики України

Три «золота» у змаганнях серед юніорів виборола Світлана Самуляк:

• у ривку — 117 кг;

• у поштовху – 98 кг;

• за сумою двоборства – 215 кг.

Світлана Самуляк. Фото: Facebook/Федерація важкої атлетики України

Збірна України з артистичного плавання, яку представляють спортсменки з Харківщини, посіла третє місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Фукуоці (Японія).