Экстренное заседание ВР. Трансляция депутатов (обновляется)

Заседание Верховной Рады началось. Зарегистрировались 200 депутатов. Спикер — Руслан Кошулинский. Повестки дня пока нет.

Согласительный совет ВР ещё утром принял решение не проводить пленарные заседания 20 и 21 февраля. Однако лидер оппозиции Виталий Кличко призвал коллег-депутатов собраться к трём часам дня в парламенте, чтобы принять решение о выходе из кризиса.

Нардепы стали собираться. Официальная видеотрансляция из зала заседаний не ведётся. За тем, что там происходит, «МедиаПорт» следит, постоянно обновляя  личные страницы Facebook народных депутатов. Дальше сообщения, начиная с 14.00 в порядке хронологии:

Игорь Васюник (ВО «Батькивщина») 14.22

Йдемо на засідання фракції перед екстреним зібранням в парламенті. Господи, дай розуму всім від кого зараз залежать життя людей і країни.

Досі перед очима загиблі, яких принесли на Михайлівську площу. Вічна пам’ять цим героям України!

Олег Медуница (ВО «Батькивщина») 14.24


Я в Раді, тут близько 20 нардепів. Від регіоналів лише бачу Андрія Деркача.

Владимир Арьев (ВО «Батькивщина») 14.54

В ВР сходяться депутати. Вже пару десятків регіоналів. Є несподівані прізвища.

Арсен Аваков (ВО «Батькивщина») 15.13

Депутаты собираются в Раду. Из разных фракций. Скоро будет кворум. Как соберемся, Кошулинский сможет открыть сессию и принимать решения! Нужно разрешать кризис и остановить кровь.
Приняли все вместе очень важное — не уходить из Рады пока не примем все необходимые решения!

Степан Кубив (ВО «Батькивщина») 15.20


Розпочали реєстрацію у ВРУ

Леся Оробець  (ВО «Батькивщина») 15.45
 

В Раді. Контингент збирається м'яко кажучи неочікуваний.

Игорь Васюник (ВО «Батькивщина») 16.11


Кошулинський відкрив засідання ВРУ. Оголосили перерву на 1 годину для того, щоб доїхали інші депутати. Зараз за результатами письмової реєстрації у ВР понад 130 нардепів. Регіоналів не багато, але вони прибувають.

Леся Оробець (ВО «Батькивщина») 15.15


Кошулинський відкрив сесію і оголосив перерву на годину

Арсен Аваков (ВО «Батькивщина») 16.52

Слава Вакарчук пришел в Раду!
-Я притягиваюсь к позитивным событиям! - говорит Слава.
- Или они к тебе - говорю я.
И значит все будет у нас сегодня хорошо!
Разом - сила!

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 16.56

Чиновники ВР прокинулись.... Включили систему Рада... Оголосили офіційну письмову реєстрацію... Тримають ніс по вітру - відчувають, що у ВР буде нове керівництво

Владимир Яворивский (ВО «Батькивщина») 17.01

На цю хвилину у ВР 216 нардепів. Є приємні несподіванки: Поплавський, Шуфрич, Васильєв, Зарубінський, Шаров, Яценко, Кузьмук... нема Тігіпка з групою. Оголошено перерву, може, підійдуть...

Николай Томенко (ВО «Батькивщина») 17.16

Команда Януковича шукає варіанти, як не допустити проведення сесії. Зокрема, «парламентський представник Путіна» у Верховній Раді України Вадим Новінський, за нашою інформацією, наводить переконливі аргументи представникам Партії регіонів і передає «привіт» від Януковича, щоб вони зважили всі «за» і «проти» перед тим, як будуть голосувати на сесії. Я так розумію, що, як мінімум, Яценко та Шуфрич також не прийшли голосувати разом з опозицією в сесійну залу. Отож, поки що залишається дві проблеми – не лише зібрати 226 депутатів, а ще й забезпечити 226 голосів. Сподіваюся, що сьогодні нам це вдасться...

Олег Ляшко (Внефракионный) 17.22

Віктор Развадовський пише заяву про вихід з фракції регіонів

Леся Оробець (17.23) поделилась фотографией:

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 17.39

Я помилився - нас не 240, а лише 227... Це небагато, але мінімально потрібно для прийняття рішення 226. Це означає, якщо 2 проти чи утримались - рішення не прийняте. В залі є кілька незареєстрованих депутатів... Вони руками голосувати теж можуть, але іх голоси будуть додаватися до 227. Проте вони спостерігають і не голосують.

Леся Оробець (ВО «Батькивщина») 17.44


Зібрались і ті, кому вперше за скликання потисла руку

Юрий Деревянко (Внефракционный) 17.57


Вітаємо заяви депутатів від ПР про вихід з фракції Партії Регіонів у Верховній Раді України: Шаповалова Ю.А., Бондаря В.В.

Олег Ляшко (Внефракционный) 18.03

Голова Чернігівської облради Мельник вийшов з ПР. Нема у тому нічого героїчного - це лише інстикт самозбереження. Але чим більше прислужників Януковича зрадять його зараз - тим краще

Анжелика Лабунская (Внефракционная) 18.16

Группа Тигипко БЛЕФ! Сам Тигипко трус! Его все заявления филькина грамота! В зале Шуфрич, Васильев и Новинский устраивают провокации с помощью недоумка грушевского и запугивает депутатов ПР которые есть в зале! Уже ушел Кузьмук, еще часть депутатов ПР уже не вижу в зале! Какие переговоры? Какое завтра?!! Каждый задайте вопросы разными методами в зле ли ваши депутаты!!! Будем в зале, пока не будет нужных стране решений!!!

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 18.47

ВР готова працювати цілодобово аж поки не будуть прийняті ті рішення, які зупинять кровопролиття. На жаль, рішення без зміни спікера неможливі, бо саме він має підписати прийняті документи...

Арсений Яценюк (ВО «Батькивщина») 18.53

Закликаю всіх депутатів всіх фракцій українського парламенту – ми давали присягу українському народу. Українському народу, з якого зараз знущаються, по якому стріляють снайпери. Всі до парламентської зали. Голосуємо за те, щоб врятувати Україну.

Леся Оробець (ВО «Батькивщина») 20.00


Місяць тому я прийшла в Раду в бронежилеті. Мало хто з колег зрозумів. Сьогодні в Раді в броніку кожен четвертий. І депутат, і журналіст. Немало хто прийшов зі стволами. Досвід Вірменії змушує.

Ирина Геращенко ( «УДАР») 20.04

Ми чекаємо, мають під'іхати ще депутати , до 226 не вистачає пару буквально голосів. Поки йде дискусія про ті рішення, які сьогодні має прийняти парламент. Опозиція і незалежні готові працювати до ранку, щоб переформатувати більшість, переобрати керівництво ВР, прийняти рішення про заборону застосування зброі, відведення військ з центру міста, повернення до Конституціі 2004 року, відставку Генпрокурора і інших силовиків. У своєму виступі я звернула увагу на те, що канал Рада не транслює засідання, що це неприпустимо, коли мільйони громадян мають право знати, що відбувається в ВР.

Арсен Аваков (ВО «Батькивщина») 20.17

Ждем доезжающих. Обмениваемся мненими пока. Нужно результативно голосовать. Потому лучше подождем доезжающих.

Ирина Геращенко ( «УДАР») 20.23

В ВР зараз багато залежить від Тигипко і його поки що міфічноі групи. Не дай Бог Сергію Леонідовичу вчергове стати суспільним розчаруванням. Ми в Раді чекаємо його з 15 години. Чи не задовго?

Анжелика Лабунская (Внефракционная) 20.30

Ура! Кузьмук с Васильевым вернулись в зал! Еще чуть чуть и будет 226!

Степан Кубив (ВО «Батькивщина») 20.38

"Чули", що з 21:00 буде жорстка атака на Майдан Незалежності, #євромайдан із застосуванням вогнепальної зброї. Час пішов на хвилини... Якщо не будуть у вру з'являтися депутати, ті, яких ми просимо весь день, як людей прийти, то продовжить свою ходу смерть...

не дай, Боже, щоб вони наважились на убивство!зупиніться!

Леся Оробець (ВО «Батькивщина») 20.51

Не знаю, чого саме тягне янукович і його депутати, чи то евакуацію кеша в сумках в Донецьк і Лондон (вона зараз відбувається аж гай шумить), чи то якоїсь підлості з стрільбою і вбивствами громадян, чи то просто тягне на рівному місці, щоб завести опозицію в ніч, виснажити сили і позбавити ініціативи.
Дуже рада буду помилитись, але враження зрежисованої вистави, коли "випадково" от-от не вистачає до 226, от-от, а час все йде, а на переговорах опоненти йдуть на всі більші поступки і все більше себе дискредитують - все більше і більше схоже на трагіфарс Вільнюського самміту. А пси і далі убивають громадян.

Андрей Шевченко (ВО «Батькивщина») 20.53 twitter

227 підписів. Письмова реєстрація на екстренному засіданні Верховної Ради

Олег Ляшко (Внефракционный) 21.11

Підготували проект постанови про заборону використання зброї та відведення військових формувань. Зараз маємо голосувати


Леся Оробець (ВО «Батькивщина») 21.34

Рибак консультується з "лікарями", чи дозволять йому прийти сюди. - Шуфрич

Ирина Геращенко ( «УДАР») 21.47

Тільки - но Руслан Кошулинський зачитав заяви про вихід з фракціі і партіі ПР депутатів Розвадовського, Шаповала, Бондаря, Рудьковського, Благодира, Бобова. Депутат Нечипоренко сам з трибуни заявив про вихід з ПР

Олег Ляшко (Внефракционный) 21.50

Яценюк розповів деталі зустрічі з міністрами ЄС. Янукович проти змін до Конституції. Щодо виборів, то спочатку він пропонує провести дострокові парламентські вибори, а після них - президентські у грудні 2014 року. Щодо формування уряду - Янукович пропонує прем'єра опозиції, уряд формує сам. Тобто це все те, що Янукович пропонував трійці три тижні тому.

 

Леся Оробець (ВО «Батькивщина») 21.51

Починаю аналізувати, кого немає в залі і хто напряму відповідальний за можливе продовження кровопролиття. Розбивку депутатів буду давати по неформальних групах симпатії то того чи іншого олігарха. Подаю лише злочинців, сміливців яких прийшли ми потім вшануємо, зараз час знати злочинців. Можливі неточності, бо робота фактично "з коліс". Дякую за розуміння.
 

Починаю з групи «газовиків» Фірташа-Льовочкіна-Бойка. З ймовірних 21 персони не прийшли 13:

1. Олександр Волков - колишній президент БК "Київ", який спонсорував Фірташ.
2. Анатолій Гіршфельд (округ №179) - заступник Фірташа у Федерації роботодавців України
3. Ірина Горіна (округ №171) - подруга Богословської
4. Сергій Дунаєв (округ №107) – екс-мер Лисичанська, вважається людиною Бойка
5. Юлій Іоффе (округ №112) який має тісні зв'язки з Бойком.
6. Юлія Льовочкіна (округ №6), сестра Сергія Льовочкіна.
7. Юрія Мірошниченка - представника Президента у ВР, людина Льовочкіна – присутній, але не реєструвався
8. Івана Мирного (№79 списку ПР) - керівника охорони Дмитра Фірташа.
9. Олександр Нечаєв (округ №9) – екс-гендиректор "Титан України", належить Фірташу
10. Олександр Онищенко (округ №93) - президент Федерації кінного спорту, в 90-х займався підприємницькою діяльністю в галузі палива і енергетики;
11. Артем Семенюк (округ №204) - пасинок губернатора Ченрівецької\ області Михайла Папієва
12. Іван Фурсін (округ №138) - бізнес партнер Фірташа і Льовочкіна, має 5% в "Росукренерго".
13. Геннадій Федоряк (округ №203) - голова правління "Чернівцігаз" (контролює Фірташ)

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 31.52

Дочекались вождів, можем голосувати.... Голоси знову є)

Анжелика Лабунская (Внефракционная) 22.00

В зале 239 !

Владимир Яворивский (ВО «Батькивщина») 22.00

У Раді зареєструвались 239 народних депутатів!!!!

Леся Оробець (ВО «Батькивщина») 22.04

Кошулинський читає проект Постанови.
Суть:
1) припинити вогонь, війська і вв - повернути в місця постійної дислокації. Та заборонити використання зброї.
2) Зупинка антитерористичної операції.
3) нагадати, що надзвичайний стан вводить лише Рада
4) припинити блокування транспортних комунікацій, обмеження пересування транспорту

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 22.05

Зараз голосуємо за постанову, яка забороняє проведення антитерористичної операції СБУ, введення надзвичайного стану та застосування зброї проти громадян. Вимагаємо розблокувати вулиці, повернути підрозділи на свої бази і заборонити використовувати війська проти людей. Кабмін має скасувати обмеження в’їзду автомобілів у Київ

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 22.15

Прийняли за основу. ЗА - 233! До речі, постанова набуває чинності з моменту прийняття!!! Вносимо правки!

Владимир Яворивский (ВО «Батькивщина») 22.19

Постанова про захист України прийнята! Проголосувало 236 голосів!

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 22.22

Єс! 236 - за!!!

Олег Ляшко (Внефракционный) 22.25

Це історичне рішення показує, що влада Януковича закінчилась. Далі - його відставка. Головне - не зупинятися. Бо якщо не зараз не дотиснемо, до ранку Янукович усіх знищить. Тому Рада має працювати. Це те, чого я вимагав від Ради усі останні два місяці. Ніяких перемовин з Януковичем, центр прийняття рішень віднині має бути тільки в Раді
 

Александр Доний (Внефракционный) 20.26 twitter

З ПР проголосували ЗА: Атрошенко,Безбах, Благодир, Бобов, Бушко,Ващук, Гайдош, Деркач, Жеребнюк, Зарубінський, Зубик, Кацуба В.,Кацуба С, Кінах і др

Не голосували:Жеваго, Калєтнік, Миримський, Рибак, Рибаков, Скосар, Табалов А, Табалов О.

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 22.31

Для скептиків чи хто чекає підпис Рибака: підпис Рибака для постанови не потрібен. Вона набуває чинності із моменту прийняття - це прописано в самій постанові. Таким чином вона вже діє.

Нас би було й більше - 250, якби група Тигіпка в останній момент не «з’їхала». Вони так гарно говорили, а коли дійшло до діла… але нічого, ми добрі, ми їх пробачимо нехай повертаються.

Степан Кубив (ВО «Батькивщина») 22.31

236 народних депутатів усіх фракцій та позафракційних, окрім кпу підтримали постанову в цілому, яка зобов’язує припинити вогонь, силовики мають повернутися в місця постійної дислокації. Також постанова передбачає заборону використання зброї, забороняє блокувати транспортні комунікації, обмежувати пересування транспорту.

Леся Оробець (ВО «Батькивщина») 22.32

Кого ще поки немає. Країна має знати:

ГРУПА ТІГІПКА достатньо невелика. Правда, вона суттєво збільшується, коли олігархи визнають його можливим представником їх інтересу у Верховній Раді. Саме так було за голосування за так звану амністію, коли Янукович приїхав особисто до ВРУ вламувати ригів підтримати провладний проект. Конкретно ж тигіпківців лише п.ятеро.

Всі вони були членами партії «Сильна Україна». З них побоялися прийти на засідання наступні персонажі:
1. Сам Сергій Тігіпко,
2. Екс-депутат Одеської міськради Світлана Фабрикант, подруга дружини Сергій Тігіпка,
3. Екс-депутат Київської облради Володимир Дудка,
4. Екс-голова Київського міського відділення "Сильної України" Олег Шаблатович.

ГРУПА КЛЮЄВА складається з 12 осіб. Правда, головний комунікатор у складі ригів за потреби на підтримку своєї позиції може наколядувати куди більше голосів. З переліку цих найбільш тривких клюєвців не прийшли наступні:

1. Сергій Клюєв, рідний брат Андрія Клюєва (округ №46);
2. Олександр Єгорова - колишній керівник "Актив-банку" (належить Клюєву)
3. Микола Баграєв - нардеп, партнер Клюєва.
4. Таріел Васадзе, перебіжчик з Батьківщини минулого скликання, гарантії переходу надавав Клюєв
5. Василь Хмельницький, перебіжчик з Батьківщини минулого скликання, гарантії переходу надавав Клюєв
6. Володимир Олійник, перебіжчик з Батьківщини минулого скликання, гарантії переходу надавав Клюєв. Правда зараз, ставши головою що говорить від імені ригів більш тісно співпрацює з групою Януковича
7. Володимир Бандуров (округ №79), колишній заступник міністра економіки
8. Віталій Барвіненко (округ №141), перебіжчик з Батьківщини минулого скликання, гарантії переходу надавав Клюєв
9. Олексій Лелюк, (округ №149) екс-голова Державного агентства резерву України
 

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 22.46

Проголосована постанова передбачає й певну компенсацію постраждалим, в тому числі лікування тощо,що як вирозумієте, теж дуже важливо. Йдеться про всіх жертв протягом всього злочинного тиску на народ. Попередні рішення лише звільняли людей від кримінально відповідальності і не передбачали можливості їх лікувати чи компенсувати їх затрати. Тепер ця помилка виправлена.

Ирина Геращенко ( «УДАР») 22.51

З ПР щойно вийшли депутати Мошак, Ковач, Гайдуш, Ланьов, Душкар

Степан Кубив (ВО «Батькивщина») 23.01

229 "за" постанову про те що, парламент буде працювати кожен день, і в вихідні також

Александр Бригинец (ВО «Батькивщина») 23.02

Оголошена перерва до 10 ранку.

Редактор: 
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.