Web Analytics

Звідки стартує KharkivPride і скільки силовиків охоронятимуть центр Харкова

До маршу рівності KharkivPride 15 вересня долучаться представники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав в Україні. Поліція працюватиме у посиленому режимі.

Про це 14 вересня повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Валерій Сокуренко

За його словами, очікується, шо в марші рівності візьмуть участь близько 1,5 тисяч людей. 

До охорони порядку залучать близько 2500 працівників поліції, у тому числі поліцейських з інших регіонів України, спецпризначенців, підрозділи ТОР, військовослужбовців НГУ та курсантів університету внутрішніх справ. Під час Маршу працюватимуть групи комунікації та поліція діалогу — понад 50 людей.

«На акції працюватимуть групи документування, протягом усього часу здійснюватимуться фото- і відеофіксація подій, для контролю за порядком поліція задіє квадрокоптери», — сказав Сокуренко, додавши, що «усі порушники громадського порядку будуть притягнуті до відповідальності». 

Як повідомили організатори KharkivPride, марш рівності стартуватиме близько 14.00 через пункт пропуску біля виходу з метро «Університет» поблизу Палацу дитячої творчості. 

«Нагадуємо, що при вході буде проводитися перевірка поліцією сумок та перевірка металошукачем, тому не беріть із собою колючих предметів, скла, перцевих балонів, інших заборонених на масових зборах речей», — повідомляють організатори маршу рівності. 

«Організатори та волонтери докладають усіх зусиль, щоб Марш пройшов мирно та без провокацій, проте основна відповідальність за власну безпеку, як завжди, лежить на вас», — попереджають учасників ініціатори KharkivPride і нагадують основні правила особистої безпеки.

В день маршу рівності свої акції на підтримку «традиційний цінностей» у центрі Харкова планує низка організацій, що виступають проти KharkivPride.

Харківська міськрада відмовилась від позову про обмеження акції KharkivPride. 

Читайте також: Анна Шарыгина: «Люди устали прятаться»