Звернення до Харківського КОДу

Керівникам

Харківських осередків політичних партій,

що входять до Комітету опору диктатурі

ЗВЕРНЕННЯ

Харківська обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» звертається до голів осередків опозиційних політичних сил на Харківщині із закликом негайно поновити вуличні виступи проти запровадження в Україні вільного ринку земель сільськогосподарського призначення.

Протягом 2011 року новини про долю української землі нагадували радше вісті із фронту. І це є закономірністю, адже українці розпочали жорстоку політичну битву проти апологетів роздачі української землі як товару. Ця битва розгорнулася виключно на вулицях українських міст – через мітинги, пікети, збори з ініціювання всеукраїнських референдумів тощо.

На жаль, реальної боротьби з боку парламентської опозиції ми не побачили. Варто зауважити, що 9 грудня, при голосуванні Закону «Про ринок земель» більшість опозиційних депутатів вирішили просто покинути сесійну залу. Прикро усвідомлювати, але 20 грудня 2011 року мораторій на торгівлю українськими чорноземами до 2013 року ініціювали регіонали, а опозиційні фракції практично в повному складі були знову відсутні в сесійній залі. Відчуваючи реальну і потужну протидію українців, друге читання згаданого доленосного законопроекту «біло-синьо-зелено-тушкована» зграя останньої миті перенесла щонайменше до наступної сесії. Про це уранці 10 січня поточного року повідомила прес-служба Голови Верховної Ради України.

Себто у парламентській битві за українську землю під тиском вулиці реґіонали з їхніми сателітами вимушені задкувати. Уявімо на хвилину, чи сталося би таке, якби не активність простих людей проти ідеї вільного ринку землі. Переконані, що під фанфари так званих «громадських обговорень», які проводила кожна обласна і районна окупаційні адміністрації ми би вже мали цей грабіжницький ринок у 2012 році.

З огляду на це, «Свобода» не просить, а звертається із закликом до усіх тих сил, які називають себе опозиційними і входять до Харківського комітету опору диктатурі – виходьте під стіни владних установ. Наша стратегічна мета – змусити «біло-синіх» узурпаторів без будь-яких умов відмовитися від ідеї вільного ринку землі. Ми здобули тактичну перемогу і це надихає нас до продовження боротьби за збереження найбільшого скарбу, землі наших предків.

Переконаний, українська опозиція здатна дієво боротися проти антинародного режиму засобами вуличної політики. Від імені Харківської «Свободи» закликаю усіх виходити о 10 годині 12 січня під стіни Харківської облдержадміністрації, аби знову стати на захист рідної, даної нам Богом, землі.

Голова Харківської обласної організації

Всеукраїнського об'єднання «Свобода»                                                      Ігор ШВАЙКА

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.