Web Analytics

ЗСУ продовжують наступ на двох напрямках — Генштаб

Сили оборони України продовжують наступати на Мелітопольському і Бердянському напрямках фронту. Тривають тяжкі бої, російська армія чинить спротив.

Про це повідомили 30 червня у Генеральному штабі ЗСУ.

«Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках. На напрямках Левадне – Приютне, Мала Токмачка — Очеретувате мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Ворог зазнає значних втрат», — йдеться у повідомленні.

На напрямку Привілля — Залізнянське бійці ЗСУ також мали певні успіхи, закріплюються.

В районі Бахмута — продовжують тиснути на російські підрозділи, вибивають їх з раніше захоплених позицій. Також мають успіх, закріплюються.

«Противник чинить спротив і зазнає великих втрат. Тривають важкі бої», — додають у штабі.

Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ

Ситуація в Бахмуті

Сили оборони перехопили стратегічну ініціативу і просуваються і районі Бахмута Донецької області, заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Українські Сили оборони впевнено рухаються по флангах довкола Бахмута. Втім, окупанти підтягнули до району велику кількість сил», — сказала вона в ефірі національного телемарафону.

За словами Маляр, до самого Бахмута бійці ЗСУ поки не заходили, але продовжують контролювати південно-західні околиці.

«Основні бої зараз точаться довкола. Можна говорити, що наступ йде на декількох напрямках. Це не тільки фланги, а значно ширший зараз фронт», — зазначила заступниця міністра.


29 червня Міноборони повідомляло про певні успіхи на Бахмутському напрямку.