Web Analytics

ЗСУ мають успіхи на двох напрямках південного фронту — Генштаб

Бійці Сил оборони успішно просуваються і закріплюються на напрямках Новоданилівка-Новопрокопівка та Мала Токмачка-Вербове у Запорізькій області.

Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

«Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Бахмутському та Мелітопольському напрямках. На напрямках Новоданилівка — Новопрокопівка та Мала Токмачка — Вербове мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах», — йдеться в повідомленні.

На цих напрямках українські захисники продовжують бити з артилерії по позиціях армії рф, ведуть контрбатарейну боротьбу.

На Бахмутському напрямку ЗСУ продовжують наступати південніше Бахмута, також закріплюються на досягнутих рубежах.

За інформацією Генштабу, в районах Красногорівки та Мар’їнки на Донеччині російські війська втрачають багато бійців, зброї та техніки, переміщують свої підрозділи, активно залучають резерви.

Сили оборони продовжують стримувати наступ російської армії на Куп’янському, Лиманському і  Бахмутському напрямках.

«Противник вів безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівки, Білогорівки Луганської області та Богданівки, Курдюмівки, Озарянівки Донецької області. Важкі бої тривають», — додали у штабі.

Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ


Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський повідомив, що російська армія намагається прорвати оборону ЗСУ на Купʼянсько-Лиманському напрямку, перегруповується і нарощує сили.