Web Analytics

Жителів Печенізької громади попередили про ризик руйнування дамби

Російська армія кілька днів завдавала ударів по дамбі Печенізького водосховища. Місцевих жителів попередили, що споруда може не витримати, і тоді територію затопить. 

Термінове звернення до жителів Печенізької громади розмістили у Telegram-каналі Печенізького селищного голови Олександра Гусарова.

«Протягом останніх діб російська армія завдала й продовжує завдавати ракетних ударів по дамбі Печенізького водосховища. Існує ймовірна загроза руйнування ворогом греблі Печенізького гідровузла. Можливе виникнення надзвичайної ситуації внаслідок катастрофічного затоплення територій вниз за течією», — попереджає він.

Людей просять цілодобово стежити за офіційними оголошеннями Печенізької селищної ради. Якщо вона оголосить тривогу, слід взяти найнеобхідніші речі та переміститися:

  • з вулиць Берегової, Харківської, Рибної, Соснової та провулка Рибного в селищі Печеніги — на вулицю Зінченка;
  • з вулиці Гоголя в селі Кицівка — на гору (район кладовища);
  • з вулиці Дьоміна в селі П'ятницьке — на височину села (ближче до лісу).

У Генеральному штабі ЗСУ увечері 20 вересня також зазначили, що окупанти намагалися зруйнувати дамбу Печенізького водосховища, але успіху не мали.


Війська РФ 14 вересня завдали ракетного удару по греблі на річці Інгулець у Кривому Розі. Почала розливатися вода, підтопило понад 100 будинків.

Фото на головній: «Шукач»