Web Analytics

Зеленський відповів на петицію про посилення ППО Харкова

Президент України Володимир Зеленський розглянув петицію з проханням надати Харкову та Харківській області «більше протиповітряної оборони», яка набрала 25 тисяч підписів. 

Володимир Зеленський висловив вдячність усім, хто долучися до петиції, і нагадав, що посилення обороноздатності держави є одним з найактуальніших завдань сектору безпеки і оборони і одним з його найважливіших пріоритетів. 

«Так, від початку агресії російської федерації проти України військово-політичним керівництвом держави та силами оборони було запроваджено низку дипломатичних, організаційних та технічних заходів, спрямованих на посилення системи протиповітряної оборони України і забезпечення відбиття ударів противника з повітря по угрупуваннях Збройних Сил України, адміністративно-політичних центрах, промислових й інших важливих об’єктах, а також цивільній інфраструктурі на усій території нашої держави», — йдеться у відповіді на петицію. 

«Ураховуючи, що протиповітряна оборона міста Харків та Харківської області здійснюється у загальній системі протиповітряної оборони України, я доручив Головнокомандувачу Збройних Сил України В.Залужному, на якого покладено відповідальність за її організацію та керівництво, розглянути порушене в електронній петиції питання і про результати розгляду поінформувати її автора», — відповів президент. 

Протягом останніх місяців російська армія б'є по Харкову та його околицях ракетами щодня. Час від часу окупанти обстрілюють місто з артилерії. 

Через щоденні ракетні удари у соцмережах почали з'являтися масові звернення щодо посилення захисту Харкова. У Харківській ОВА заперечували, що Харків є незахищеним. Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов заявляв, що завдяки діям військових РФ припинила використовувати авіацію по Харкову.