Web Analytics

Зеленський у Харкові засідає на Конгресі місцевих влад

У Харкові 11 лютого проходить засідання президії Конгресу регіональних і місцевих влад. У ньому бере участь президент Володимир Зеленський.

Засідання проходить у спорткомплексі «Локомотив». У ньому беруть участь президент Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Єрмак, повідомили в ОПУ.

Як уточнили у пресслужбі Харківської обладміністрації, на засіданні обговорюють виконання закону «Про основи національного спротиву», забезпечення фінансової та енергетичної стабільності в Україні, реалізацію програми «Велике будівництво». Також серед питань — підвищення енергоефективності та термомодернізація житлових будинків.

Виступаючи на початку засідання, Володимир Зеленський закликав відкидати політичні питання, коли йдеться про безпеку України.

«У питанні національної безпеки немає місця політики, немає місця для інтриг, спекуляцій, хаосу, які можуть створити саме такі речі», — заявив глава держави.

На його переконання, представникам усіх рівнів влади слід взаємодіяти для формування ефективної моделі територіальної оборони та національного спротиву.

«Щодня, тим паче сьогодні, зараз має бути повна взаємодія влади усіх рівнів, і повне розуміння зони своєї відповідальності з боку обласних адміністрацій, районних адміністрацій, обласних районних рад та інших представників місцевого самоврядування для побудови дуже ефективної моделі територіальної оборони й національного спротиву. Це надійний тил для професійної й добре оснащеної армії, що разом становлять основу нашої сильної держави», — сказав президент


11 лютого у Харкові також відбудеться засідання Ради нацбезпеки та оборони.

Фото на головній: Харківська обладміністрація