Зеленський оглянув позиції військових на Луганщині

Президент України Володимир Зеленський вперше відвідав передові позиції Збройних сил України на Луганщині.

Зеленський оглянув позиції військових у Станиці Луганській і Щасті, повідомляє прес-служба глави держави. У Станиці Луганській Президент України побував на посту спостереження та в бліндажах, де «найближча позиція супротивника — за 400 метрів». 

Фото: president.gov.uа

Президент говорив з бійцями про побутові умови, якість харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів.

«Умови для військових, які захищають Україну, повинні бути нормальними», — сказав Зеленський, відзначивши необхідність покращення забезпечення.

Президент також заслухав доповідь командувача операції Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського про ситуацію в районі проведення ООС. У нараді взяв участь начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.