Зеленський чекає від Уряду модель зменшення оплати «комуналки»

Завдання нового Кабміну — вирішити питання оплати комунальних послуг.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю, що вийшло на телеканалі «1+1» 31 серпня.  

«Задача, поставлена новому Уряду — вони повинні показати модель і, якщо моделі не буде — зменшення «комуналки», будемо прощатися з урядом. Все, що вони зможуть, вони зроблять. Питання ж не в тому, який відсоток «комуналки», питання, який відсоток від того, що людина отримує, пенсію чи заробітну плату, вона сплачує за «комуналку». Це ж питання! І така структурна проблема, структурне завдання, ставиться новому Уряду», — сказав Зеленський.

29 серпня Уряд очолив Олексій Гончарук. Фото: president.gov.ua

«Дивись, «комуналка» може бути і такою ж. Тому що є ринкові ціни і таке інше. Тоді збільшуємо пенсії, збільшуємо субсидії, збільшуємо заробітну плату. Тобто ми говоримо про відсоток! Не може бути 50, 70, 80 чи 90% від тієї суми, яку отримує людина, вона не може сплачувати за «комуналку». Просто не може! Помре людина! А навіщо ми працюємо? Для кого? Навіщо ці складні економічні формули? Тобто вони знають мою позицію і щось готують», — сказав президент.

Він також очікує від Кабміну змін щодо кредитування.

«Щоб послабити цей відсоток, щоб відсоток був зменшений. Готують формат, щоб у 2020 році у людей була можливість купувати ті чи інші речі, нерухомість чи землю, купувати за інший відсоток. Тому що 17-18% — просто неможливо сплачувати такий кредит», — сказав глава держави. 

Верховна Рада України призначила новий Уряд на чолі із Олексієм Гончаруком на засіданні 29 серпня. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.