Збірна Італії виграла Євро-2020 у серії пенальті

Збірна Італії вдруге стала чемпіоном Європи. У фіналі Євро-2020 італійці в серії післяматчевих пенальті подолали збірну Англії.

Матч між збірними Італії й Англії походив на лондонському стадіоні «Уемблі» 11 липня, розповідають у пресслужбі УЄФА.

Перший гол на другій хвилині забив англієць Люк Шоу, його команда грала більш активно майже до кінця тайму. На 35-й хвилині італійці перехопили ініціативу. До кінця першого тайму і на початку другого вони більше володіли м'ячем і атакували, а на 67-й хвилині Леонардо Бонуччі зрівняв рахунок.

Виявити переможця в основний час не вдалося, рахунок був 1:1. У серії пенальті збірна Італії перемогла 3:2.

«Долю трофея Анрі Делоне вирішила серія пенальті, в якій Пікфорд відбив удари Белотті і Жоржина, Маркус Решфорд потрапив в штангу, а Доннарумма парирував постріли Джейдон Санчо і Букайо Саки. Воротар «Мілана» був визнаний кращим гравцем турніру, а вся Італія тепер довго буде святкувати друге чемпіонство», — підсумували в УЄФА.

Italy celebrate with the trophy

How does it feel, Italy fans?  Nazionale Italiana di Calcio | #EURO2020

Опубликовано UEFA EURO 2020 Воскресенье, 11 июля 2021 г.

Збірна Англії в 1/4 фіналу обіграла команду України з рахунком 4:0. Участь у чвертьфіналі стала найвищим досягненням «синьо-жовтих» в історії Євро.

Гравець збірної України, футболіст київського «Динамо» Артем Бєсєдін під час матчу 1/8 фіналу серйозно травмував ногу. Відновлення триватиме близько шести місяців.