Web Analytics

Завадити побиттю хлопця в Саду Шевченка після «ХарківПрайду» намагався фоторепортер

Київський фоторепортер Reuters Гліб Гаранич 15 вересня вступився за хлопця, на якого напала група чоловіків у Саду Шевченка після «ХарківПрайду».

Про це повідомив фоторепортер Андрій Кравченко, який став очевидцем події.

«Харків. Події 15 вересня 2019 року. Масові побиття після марша рівності. Цьому хлопцю здорово пощастило, що поруч опинився Гаранич і врятував його, як мінімум, від реанімації. Гліб зробив фотографію, яка стоїть у стрічці Reuters і витягнув малого з халепи, після якої його б збирали по всьому парку частинами. Також Гаранич заспокоїв купу вкрай агресивно налаштованих людей і продовжив свою роботу далі. Якщо коротко, Гаранич — ти Чоловік!!!» — написав Кравченко у Facebook.

Фото: facebook.com/andrew.kravchenko.792

За фактом нападу на хлопця поліція відкрила провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Суспільне повідомляло, що правоохоронці встановлюють особу побитого.

Відео: StudMedia

На відеозаписі з місця події також видно, що нападу намагалася завадити дівчина. 

За інформацією поліції, сам марш рівності «ХарківПрайд» пройшов без серйозних порушень порядку. Після заходу сталося кілька сутичок, зокрема — на вулиці Римарській та біля Шевченківського відділу поліції, внаслідок яких, за даними поліції, четверо правоохоронців отримали опіки очей від сльозогінного газу.