Web Analytics

Затриманому на Харківщині директору лісгоспу оголосили підозру

Віктору Сисі найближчим часом обиратимуть запобіжний захід.

«31 жовтня 2019 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили про підозру директору одного з державних підприємств, розташованих на території Харківської області, який напередодні був викритий «на гарячому» під час надання 100 тис. доларів США неправомірної вигоди детективу НАБУ. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України. Наразі вирішується питання обрання запобіжного заходу», — повідомляє сьогодні пресслужба НАБУ.

Ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України — «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» — передбачає покарання від 4 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Справу розслідує головний підрозділ детективів НАБУ, напередодні пояснили в Харківському територіальному управління НАБУ. Тож запобіжний захід підозрюваному обиратимуть в Києві. 

«Всі клопотання, відповідно, розглядаються Вищим антикорупційним судом, дана особа знаходиться у місті Києві», — сказав в 31 жовтня журналістам директор Харківського теруправління НАБУ Юрій Кравченко.

Директора Гутянського лісгоспу Віктора Сису затримали 30 жовтня після передачі хабаря старшому детективу, повідомили в НАБУ. За даними слідства, за гроші посадовець просив вирішити питання про закриття кримінального провадження, відкритого за фактом «протиправного відчуження значних обсягів необлікованого майна державного підприємства у вигляді деревини та продажем лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольним йому приватним суб’єктам господарювання».

31 жовтня директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що при перерахунку суми хабаря детективи виявили, що затриманий приніс детективу не 100 тисяч доларів, як пропонував, а 110. На питання, чому так сталося, сказав: переплутав. 

Запобіжний захід Сисі мають обрати протягом трьох діб з моменту затримання.