Затриманий директор лісгоспу переплутав суму хабаря, приніс більше — НАБУ

Директор Гутянського лісгоспу Віктор Сиса, затриманий 30 жовтня за підозрою у спробі підкупу працівника НАБУ, приніс детективу не 100 тисяч доларів, як пропонував, а 110.

Про це сьогодні в Українському кризовому медіацентрі розповів Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро.  

«Лісник, який був запрошений президентом після візиту в Харків, якраз вчора пропонував детективу НАБУ 100 тисяч доларів. Чомусь приніс 110. Навіть не знаємо, чому. Потім, коли детектив під запис набрав йому і сказав, а чого 110? «Та я переплутав пакети…». Такий цікавий персонаж», — сказав Ситник.

За інформацією НАБУ, грошима посадовець намагався вирішити питання про закриття кримінального провадження, пов’язаного із відчуженням деревини та продажем лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольних йому приватних підприємств.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.