Web Analytics

Заступник голови ОПУ призупинив свої повноваження через кримінальну справу

Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров, який фігурує у кримінальному провадженні щодо будівельних оборудок, написав заяву про призупинення своїх службових повноважень через «істотний суспільний резонанс».

Про це повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, пише Liga.net.

«У зв’язку з істотним суспільним резонансом і для уникнення будь-яких маніпулятивних трактувань, заступник глави ОПУ Олег Татаров написав заяву на ім'я безпосереднього керівника про тимчасове призупинення виконання його службових обов’язків і передачу цих обов’язків іншій посадовій особі», — сказав Подоляк.

Мета подання заяви — уникнути конфлікту інтересів та не допустити будь-якого тиску на правоохоронні органи, додав радник.

Михайло Подоляк також зазначив, що в Офісі президента розуміють складність і резонансність справи. І водночас підкреслив, що озвучені підозри відносяться до періоду роботи Татарова у приватному бізнесі.

Фото: pravda.com.ua

Олег Татаров працює заступником голови Офісу президента Андрія Єрмака від початку серпня 2020 року. За президентства Віктора Януковича він був начальником Головного слідчого управління МВС, також працював у компанії «УкрБуд».

18 грудня у Національному антикорупційному бюро повідомили, що оголошують Татарову підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»). У справі йшлося про оборудки, які стосувалися квартир для Національної гвардії.

#НАБУ і #САП повідомили заступнику голови Офісу Президента України про підозру у причетності до надання неправомірної...

Опубликовано НАБУ Пятница, 18 декабря 2020 г.

«Слідство вважає, що вказана особа, у минулому — топпосадовець державної компанії «УкрБуд» — може бути причетною до надання неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі щодо заволодіння 81 млн грн Національної гвардії України», — заявили у НАБУ.

У бюро зазначили, що Татаров є третім підозрюваним. Разом із ним у провадженні фігурують заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та колишній народний депутат, який раніше був бенефіціарним власником компанії «Укрбуд Девелопмент».

У відповідь Олег Татаров пообіцяв подати до суду позов про захист честі, гідності і ділової репутації проти керівника НАБУ Артема Ситника.