Web Analytics

Заперечує злочини росіян у Бучі: екскандидату в мери Харкова оголосили підозру 

54-річному Олександру Кондрусику заочно оголосили підозру в запереченні збройної агресії росії, а також у виготовленні та поширенні символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів.

Підозрюваний заперечує російські злочини в Бучі та виправдовує військові дії держави-агресора у Маріуполі, повідомила Харківська обласна прокуратура, не вказуючи імені фігуранта. 

За даними прокуратури, в березні минулого року, під час масштабних бойових дій у Харкові, чоловік втік на територію рф, де перебуває і нині. 

«Харківʼянин систематично поширював на власній сторінці у мережі Facebook комуністичну символіку, виправдовував та заперечував збройну агресію рф проти України, а також заперечував окупацію нашої держави», — йдеться у повідомленні. 

Як повідомляє громадська організація «Харківський антикорупційний центр», ідеться про Олександра Кондрусика. Восени 2021 року він зареєструвався кандидатом на виборах Харківського міського голови, але згодом зняв свою кандидатуру та став довіреною особою іншого кандидата. 

Фото: anticor-kharkiv.org

У 2020-му Кондрусик балотувався до Харківської міської ради від політичної партії «Наш край», але депутатом не став. Єдиним політиком, якому симпатизував Кондрусик, був Віктор Медведчук, зауважують аналітики антикорупційного центру.

Блок новин за темою

Новини за темою

Фото: Харківська обласна прокуратура