Web Analytics

Заміною місцевих прокурорів займатиметься новий генпрокурор — Зеленський

Кадрові питання в регіонах вирішуватиме генпрокурор, призначений Верховною Радою нового скликання.

Про це сьогодні заявив президент України Володимир Зеленський на зустрічі з представниками громадськості Черкащини, які поскаржилися на чинного прокурора області.

«Мені зараз складно щось говорити щодо прокурора. По-перше, я не знаю цієї людини. По-друге, ми призначимо нового Генерального прокурора. Це буде, коли з'явиться нова Верховна Рада. І це йому буде завдання — змінювати всіх прокурорів. Нехай Генеральний прокурор розбирається з цим питанням», — сказав Зеленський.

Фото: president.gov.ua

Зеленський направив подання на звільнення генпрокурора Юрія Луценка 11 червня. Парламент відмовився його розглядати. 

29 липня сайт «Українські новини» з посиланням на джерело повідомив, що Луценко переназначив Юрія Данильченка прокурором Харківської області. У повідомленні зазначалося, що він призначений на посаду у липні «за рекомендацією Ради прокурорів». 

5 липня Рада прокурорів повідомляла, що рекомендує Данильченка на наступний строк повноважень на посаді прокурора Харківської області. 

UPD Данильченка переназначено прокурором області, підтвердили «МедіаПорту» у прес-службі обласної прокуратури. Він продовжить виконувати повноваження і після завершення п'ятирічної каденції з 27 серпня 2019 року.