Web Analytics

«Захоплива мозаїка одного дня життя України»: в Харкові покажуть фільм «День незалежності»

20 серпня культурний центр Art Area ДК запрошує харків’ян на перегляд документального фільму Володимира Тихого «День незалежності» та зустріч з продюсером стрічки, митцем кінооб'єднання «Вавилон'13» Андрієм Котляром.

«День незалежності» зображує один день — 24 серпня 2022 року. Це не тільки 31-а річниця відновлення української державності, а й пів року від початку повномасштабного вторгнення росії. 

«Ця стрічка зображує один День незалежності очима працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій, відповідальних за ввімкнення сигналу тривоги в столиці, «пляжних» патрульних з Одеси, операторки протитанкового комплексу, мінометної батареї, штурмовика ЗСУ, 14-річної прибиральниці пабу в Харкові, художниці з Києва та народного депутата, який стояв у витоків проголошення незалежності України. Всі ці люди створюють захопливу мозаїку одного дня життя України» — зазначають у кінооб’єднанні «Вавилон’13».

 

Володимир Тихий — режисер фільмів «Наші котики», «Брама», «День українського добровольця». «День незалежності» — другий фільм, який він зняв за час повномасштабного вторгнення росії.

Стрічка вийде в прокат 24 серпня, до того заплановані спеціальні покази в 16 містах України.

У Харкові «День незалежності» покажуть 20 серпня о 18:00 в Art Area ДК (вул. Чернишевська, 13).

Вхід — за добровільною пожертвою.