Захисту Дронова відмовлено у відводі судді

Суд не задовольнив заяву про відвід судді у справі про ДТП на Сумській Віктора Попраса, яку на сьогоднішньому засіданні подав захисник Геннадія Дронова Сергій Перепелиця. 

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорту», відповідну ухвалу щойно зачитала суддя Вікторія Чередник, яка розглядала відвід.

Захисник Дронова обґрунтовував заяву процесуальними порушеннями з боку судді. 

«Багато процесуальних порушень, які вимагають від судді певної поведінки... Під час допиту експертів, коли суддя сам відповідає на питання, надає можливість експертам якісь свої, на мою думку, неправдиві думки доводити, і вони влаштовують суд, і на цьому все. Сама процедура допитів була порушена», — заявив Перепелиця. 

Ніхто з учасників процесу не підтримав позицію захисту. Деякі потерпілі поклалися на розсуд суду. Захист Зайцевої виступив категорично проти, назвавши поведінку захисту Дронова зловживанням процесуальними правами.

На сьогоднішнє засідання були призначені судові дебати, але вони поки не розпочалися. На засідання прийшли три прокурори: Максим Блохін, який представляв обвинувачення на перших засіданнях у справі, Валерій Бухан і Ігор Омельченко. 

Про хід засідання читайте у текстовій трансляції «МедіаПорту». 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.