Web Analytics

Захист Зайцевої просить суд врахувати пом'якшувальні обставини

Захист обвинуваченої в ДТП на Сумській Олени Зайцевої виступив у дебатах. Провину Дронова захист Зайцевої вважає більш вагомою і просить врахувати дві пом'якшувальні обставини щодо Зайцевої. Сторона обвинувачення проти. 

На засіданні виступили всі троє захисників Зайцевої. На думку захисників Євгенія Мельниченка та Максима Стеця, у Дронова було більше можливостей запобігти ДТП, ніж у Зайцевої. 

З заключною промовою виступила Юлія Козир. 

«...Прошу призначити покарання з врахуванням двох пом'якшувальних обставин, передбачених п. 1,2 ч. 1 ст. 66 Кримінального кодексу України: щире каяття та добровільне відшкодування завданого збитку», — сказала Юлія Козир

Вона також послалася на положення ст. 69-1 Кримінального кодексу України. Як зазначила Козир, з урахуванням цих обставин до Зайцевої не може бути призначене максимального покарання. 

Суд надав право сторонам виступити з репліками. Прокуратура не погоджується з позицією захисту Зайцевої. 

«Ми почули дуже емоційні учасників процесу. Хочу сказати, що деякі з них перейшли з правового поля до болота образливих висловлювань. Сторона обвинувачення не буде вступати у це болото. Свою позицію ми чітко висловили у судових дебатах. Однак для пані Козир мушу зазначити, що особа, яка керує джерелом підвищеної небезпеки, має оцінювати усю дорожню обстановку, а не дивитися лише в один бік», — зазначив прокурор Максим Блохін

«Сторона обвинувачення не погоджується з позицією сторони захисту Зайцевої та вважає, що підстав для призначення останній покарання із застосуванням положення ст. 69-1 ККУ відсутні, оскільки, як ми зазначали у своїй промові та як це встановлено під час судового розгляду, є лише одна обставина, що пом'якшує покарання Зайцевої: це щире каяття, яке виразилося у добровільному відшкодуванні, частковій, шкоди деяким потерпілим», — заявив прокурор Валерій Бухан.  

Читайте MediaPort у Telegram