Web Analytics

Захист Дронова просить повернути справу на новий розгляд

Верховний Суд відкрив провадження за касаційною скаргою захисника засудженого за ДТП на Сумській Геннадія Дронова. 

Ухвала про відкриття касаційного провадження від 20 грудня з'явилася у Єдиному реєстрі судових рішень напередодні, 23 грудня. 

«Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою захисника засудженого ОСОБА_1 — адвоката Токарева Г. В. на вирок Київського районного суду м. Харкова від 26 лютого 2019 року та ухвалу Харківського апеляційного суду від 14 серпня 2019 року. Копію ухвали про відкриття касаційного провадження разом з копією касаційної скарги надіслати учасникам судового провадження, роз'яснивши їм право подати заперечення на касаційну скаргу протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали», — йдеться у документі. 

Геннадій Дронов у Харківському апеляційному суді, 14 серпня 2019 року. Фото Павла Пахоменка

Захист просить скасувати вирок і повернути справу на новий розгляд, пояснив захисник Дронова Геннадій Токарев

У лютому 2019 року Геннадія Дронова і Олену Зайцеву засудили до максимального покарання за статтею ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України — 10 років ув'язнення та трьох років позбавлення права керування транспортними засобами. Суд визнав водіїв винними в аварії, внаслідок якої загинули шестеро пішоходів, ще шестеро людей отримали травми. 

Захист обох засуджених оскаржив вирок. 

Адвокатка Зайцевої просить суд скасувати вирок у частині засудження та стягнення відшкодування або змінити його, пом’якшивши до 5 років ув'язнення умовно.