Захист Дронова оскаржив вирок у Верховному Суді

Касаційна скарга на вирок Геннадію Дронову, засудженого до 10 років ув’язнення у справі про ДТП на Сумській, скерована до Верховного Суду. Захист просить скасувати вирок.

Цю інформацію «МедіаПорту» підтвердив адвокат Сергій Перепелиця, який представляв Дронова у судах першої і другої інстанцій.

«Так, касація подана», — повідомив Перепелиця.

26 лютого 2019 року Київський райсуд Харкова засудив обох учасників ДТП на Сумській Геннадія Дронова і Олену Зайцеву до 10 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки та зобов’язав відшкодувати шкоду потерпілим. Такого покарання вимагала прокуратура

14 серпня 2019 року Харківський апеляційний суд підтвердив вирок, і він набрав законної сили. Зайцеву етапували до виправного центру на Дніпропетровщину. Дронова — у Крюківську виправну колонію на Полтавщині. 

Захист Дронова одразу повідомив, що оскаржуватиме вирок. Чи робитиме це сторона Зайцевої, залишилося невідомим. Адвокатка обвинуваченої від спілкування відмовилась.

Термін подання касації спливав 14 листопада.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.