Web Analytics

Захисник подав апеляцію на вирок Януковичу

Один з адвокатів екс-президента України Віктора Януковича оскаржив вирок Оболонського районного суду у справі про державну зраду. Інші захисники апеляцій поки не подавали.

Апеляцію на вирок Оболонського районного суду сьогодні подав Юрій Рябовол — державний захисник Центру надання вторинної безоплатної правової допомоги, який представляв інтереси Януковича у справі про державну зраду, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як розповіла агентству прес-секретар суду Інна Свинаренко, захисники Олександр Горошинський, Олександр Байдик і представники адвокатського об'єднання «Авер Лекс», які брали участь у процесі, апеляцій поки не подавали, в них є час до 25 лютого включно.

Коли спливе 30-денний термін на апеляційне оскарження вироку всіма учасниками процесу, справу передадуть до Київського апеляційного суду.

«Апеляцію адвоката Рябовола буде вшито у справу, але її буде направлено до апеляційного суду тільки коли закінчиться весь термін, тому що можуть бути подані й інші апеляції. Тобто буде направлено до суду не завтра», — пояснила Свинаренко.

Віктор Янукович став президентом України в 2010 році. У лютому 2014-го, після трьох місяців протестів і загибелі демонстрантів в центрі Києва, він втік до Росії, де переховується досі. В Україні проти нього відкрито кілька кримінальних справ, в тому числі за звинуваченням у причетності до масових вбивств на Майдані, створенні злочинної організації, узурпації влади.

24 січня в Оболонському райсуді Києва оголосили вирок Януковичу у справі про державну зраду. Суд визнав його винним у державній зраді та пособництві у веденні агресивної війни, але виправдав за звинуваченнями у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Екс-президента заочно засудили до 13 років ув'язнення.

Читайте MediaPort у Telegram