Web Analytics

Загинули від обстрілу: під Харковом ексгумували тіла дівчини та її батька

Правоохоронці 8 грудня ексгумували тіла батька й доньки у селищі Козача Лопань під Харковом. За попередніми даними, у травні обидва померли від травм під час російського обстрілу.

Загиблі — 17-річна дівчина та її 48-річний батько, повідомили у Головному управлінні Нацполіції в Харківській області. Їх поховали в одній могилі на території цвинтаря у Козачій Лопані.

«За попередніми висновками експерта, чоловік та дівчинка померли від травм, отриманих внаслідок обстрілу окупантів», — зазначили у поліції.

Щоб остаточно встановити причину смерті, тіла скерували на судово-медичну експертизу.

Фото: ГУНП у Харківській області

Батько та донька, за попередніми даними, загинули 4 травня, кажуть у Харківській обласній прокуратурі.

«Родина з батька, матері, сина та доньки готували їжу на подвір‘ї свого будинку. У цей час російська армія почала обстрілювати населений пункт. Мати та син отримали поранення. Батько та 17-річна донька загинули на місці. Їх поховали сусіди на місцевому кладовищі», — розповіли у прокуратурі.

Справу розслідують за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством). Максимальне покарання за цією статтею — довічне ув’язнення.


Наприкінці листопада правоохоронці ексгумували тіла п’ятьох мирних жителів Ізюмського району Харківщини, які загинули від авіаційного удару російської армії у березні. Серед них — двоє дітей.