Web Analytics

За тиждень троє жителів Харківщини підірвалися на мінах

В Ізюмському та Харківському районах Харківської області протягом минулого тижня троє людей дістали поранень від вибухів мін. 

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Харківській області.

«Троє мирних жителів постраждали внаслідок підриву на ворожих мінах і вибухових пристроях минулого тижня на Харківщині. Також знищено одну одиницю сільськогосподарської техніки», — йдеться у дописі.

  • 31 жовтня у с. Велика Комишуваха Барвінківської громади Ізюмського району на власному подвір’ї на невідомому вибухонебезпечному предметі підірвався 60-річний чоловік. Його госпіталізували з важкими пораненнями.
  • 1 листопада внаслідок вибуху протипіхотної міни отримав поранення 35-річний житель с. Піски-Радьківські Борівської громади Ізюмського району. Чоловік також натрапив на вибуховий пристрій на власному подвір’ї. Ймовірно, це була протипіхотна міна ПФМ-1 «Пелюстка». Внаслідок вибуху чоловік дістав поранення ноги.
  • 1 листопада в полі між селами Андріївка та Покровське Донецької громади Ізюмського району на протитанковій міні підірвався комбайн «John Deere».
  • 4 листопада 51-річний житель с. Черкаські Тишки Харківського району натрапив на вибуховий пристрій на своєму подвір’ї. Його шпиталізували. 
Фото: ГУ ДСНС у Харківській області

Рятувальники просять жителів Харківщини:

  • не відвідувати ліси, поля або інші території, де відбувались інтенсивні бойові дії чи котрі були під окупацією;
  • перед роботою на своїх ділянках у деокупованих районах зробити заявку піротехнікам і дочекатися перевірки;
  • розповідати дітям про ризики, пов'язані з мінами. 

За даними ДСНС, з вересня 2022 року на Харківщині внаслідок підривів загинуло 49 людей, 191 дістав поранень.

Фото на головній (ілюстративне): ГУ ДСНС у Харківській області

Блок новин за темою
Фото: ГУ ДСНС у Харківській області