Web Analytics

За дискусію і діалог: Світлична про ситуацію з наметом

Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична відреагувала на ситуацію навколо волонтерського намету «Все для перемоги», який міська влада хоче прибрати з майдану Свободи. 

Коментар Юлії Світличної розміщено сьогодні на сайті Харківської обласної державної адміністрації. 

«Харківська облдержадміністрація завжди підтримувала, підтримує та підтримуватиме волонтерський рух, армію та всіх захисників України, — сказала Світлична. — Впевнені, що створення штучних ситуацій, які призводять до напруги в суспільстві, не впливає позитивно на розвиток регіону та є не на часі. Конфліктні питання мають вирішуватися в процесі суспільної дискусії та діалогу. І, звичайно, всі процедури мають відбуватися в рамках діючого законодавства». 

«Голова ХОДА також повідомила, що доручила керівництву правоохоронних органів регіону забезпечити дотримання законності в ситуації, що виникла навколо роботи волонтерського намету у Харкові», — йдеться у повідомленні. 

Скріншот: kharkivoda.gov.ua

Реакція голови ХОДА з'явилася через тиждень після заяв Геннадія Кернеса щодо намірів прибрати намет, хоча журналісти зверталися за її особистим коментарем до прес-служби ХОДА одразу. Досі висловлювався тільки заступник голови ХОДА Михайло Черняк. Суть його коментаря зводилася до того, що все має відповідати законності. 

З коментаря голови ХОДА, опублікованого сьогодні, не зрозуміло, якої позиції дотримується Світлична щодо розташування намету саме на майдані Свободи. Також лишається незрозумілою позиція голови облдержадміністрації щодо намірів міської влади повернути харківському проспекту імені Жукова, перейменованому в проспект Григоренка в рамках декомунізації розпорядженням голови ХОДА.