Web Analytics

З харківського парку Горького поцупили декоративні гриби

У крадіжці декоративних грибів, які є частиною звукової системи парку ім. Горького, підозрюють двох хлопців.

Інцидент стався ввечері 14 березня, повідомив «МедіаПорту» речник КП «Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького» Андрій Кравченко. За його попередніми даними, двоє невідомих на атракціоні «Сальто» пошкодили плафони світильників та поцупили два декоративні грибка, з яких у парку лунає музика.

Поліція встановила особи підозюваних — це хлопці 18 та 17 років. Патрульні побачили, як вони несли «предмети, схожі на викрадені» на вулиці Мироносицькій.

«Патрульні зупинили громадян та викликали слідчо-оперативну групу. Поліцейські запросили хлопців до Шевченківського відділу полії для з'ясування всіх обставин події», — повідомляють у поліції. 

Кримінальне провадження відкрите за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу — крадіжка. Ця частина передбачає до трьох років ув'язнення.

За словами Андрія Кравченка, подібні випадки у парку — рідкість. На його пам'яті востаннє щось подібне сталося у 2017 році, коли компанія молодих людей пробралася на територію водного атракціону і пошкодила електрочовен «Либідь».