Яков

Яша належить до практичних, розважливих дітей. Він трохи тугодум, повинен звикнути до нової ситуації і до нових людей. Завжди віддає перевагу старим, перевіреним друзям. У нього легко розвиваються респіраторні захворювання. Любить пригодницькі романи. З особливою повагою ставиться до свого батька і, виростаючи, не втрачає з ним духовного зв'язку. Яків працелюбний, будь-яку справу прагне довести до кінця. Має непогані комерційні здібності завдяки вмінню ладити з людьми, вирішувати і пом'якшувати міжособистісні конфлікти. У дружини вибирає діловито, розумну, але в той же час «домашню» жінку. Домосед, і дружину хотів би бачити такий же. Владна жінка відверне Якова, оскільки сам він у відносинах з жінками делікатний, м'який, ніколи не образить їх. У важливих справах наполягатиме на своєму, з-за дрібниць не стане псувати нервів ні собі, ні своїй дружині. З друзями зберігає зв'язки, завжди готовий прийти їм на допомогу. Друзі люблять відвідувати Яшин будинок: п'є він в міру, міцним напоям воліє вишукані вина. Приділяє багато часу спілкуванню з дітьми, у відпустку їздить з домочадцями. Якову важко відмовити в чомусь. Дружині потрібно бути насторожі: рішуча жінка, знаючи про це, зможе зіграти на жалості Якова і відвести його.
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.