Як зміниться рух транспорту в Харкові у день поховання Кернеса: схеми

У день поховання Харківського міського голови Геннадія Кернеса в центрі міста обмежать рух та змінять маршрути громадського транспорту.  

Рух транспорту пл. Благовіщенською, узвозом Соборним, вул. Університетською, пров. Спартаківським, пл. Конституції, вул. Сумською буде заборонено з 5:30 до 14:00 23 грудня, повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

Скріншот: city.kharkov.ua

З 5:30 до 14:00 заборонять проїзд за маршрутом руху колони, а саме: пл. Благовіщенською, узвозом Соборним, вул. Університетською, від узвозу Соборного до пров. Спартаківського, пров. Спартаківським, пл. Конституції, від пров. Спартаківського до пров. Мечникова, та вул. Сумською, від пров. Мечнікова до вул. Свободи.

З 13:30 до 15:00 буде заборонено рух транспорту вул. Сумською, на ділянці від вул. Скрипника до вул. Данилевського, вул. Ярослава Мудрого, та вул. Пушкінською, на ділянці від вул. Гуданова до вул. Омської.

З 5:30 до 8:00 заборонять паркування та стоянку транспорту на пл. Благовіщенській та вул. Різдвяній навколо Благовіщенського собору.

Також вранці, з 5:30 до 8:00, автобуси, що курсують пл. Благовіщенською та вул. Різдвяною навколо Благовіщенського собору, об’їжджатимуть закриту ділянку так:

№202е: вул. Чоботарська — вул. Пискунівська — вул. Клочківська — узвіз Клочківський — пр. Незалежності — вул. Сумська та далі за маршрутом.

№238е: вул. Полтавський шлях — пл. Сергіївська — пл. Павлівська — вул. Університетська — пров. Мечнікова — пл. Конституції і далі за маршрутом.

№254е: вул. Євгена Котляра — вул. Благовіщенська — вул. Дмитрівська — вул. Коцарська — вул. Євгена Котляра та далі за маршрутом.

№278е: вул. Євгена Котляра (Південний вокзал) — вул. Благовіщенська — вул. Дмитрівська — вул. Чоботарська — пров. Пискунівський — проїзд Рогатинський.

З 7:30 до 14:00 автобуси, що проходять пл. Благовіщенською, узвозом Соборним, вул. Університетською, від узвозу Соборного до пров. Спартаківського, пров. Спартаківським, пл. Конституції, від пров. Спартаківського до пров. Мечникова, вул. Сумською, від пров. Мечнікова до вул. Свободи, об’їжджатимуть закриту ділянку таким чином:

№20е: вул. Університетська — узвіз Бурсацький — вул. Клочківська — узвіз Клочківський — пр. Незалежності — пр. Науки та далі за маршрутом.

№202е: вул. Чоботарська — вул. Пискунівська — вул. Клочківська — узвіз Клочківський — пр. Незалежності — вул. Сумська та далі за маршрутом.

№119е: пров. Короленка — пров. Вірменський — м-н Павлівський — м-н Сергіївський  — вул. Клочківська — узвіз Клочківський — пр. Незалежності — пр. Науки та далі за маршрутом.

№217е: вул. Університетська — узвіз Бурсацький — вул. Клочківська — узвіз Клочківський — пр. Незалежності — пр. Науки та далі за маршрутом.

Автобуси №65е, 202е, 278е, 289е, 296е призупиняють рух на час проходження колони вул. Сумською, від вул. Свободи до вул. Ярослава Мудрого.

Крім того, з 6:30 до 8:00 буде заборонено рух тролейбусів вул. Конєва, на ділянці від вул. Полтавський шлях до вул. Малої Гончарівської, вул. Малиновського, вул. Благовіщенською, пл. Благовіщенською, узвозом Соборним, вул. Коцарською.

Тролейбус №11 курсуватиме так: розворотне коло «пр. Дзюби» — пр. Ново-Баварський — вул. Китаєнка — пр. Любові Малої — вул. Планова — вул. Семінарська — вул. Велика Гончарівська — розворотне коло «вул. Конєва».

З 6:00 до 13:30 буде заборонено рух тролейбусів вул. Сумською, на ділянці від пр. Незалежності до пл. Конституції.

Також цього дня призупинять роботу майданчики для платного паркування на вул. Скрипника (від вул. Сумської до вул. Чернишевської), вул. Сумській та вул. Римарській (в районі театру опери та балету) та вул. Римарській, 30-34.

Геннадій Кернес помер 17 грудня у Берліні, де протягом трьох місяців лікувався після інфікування COVID. Його тіло привезли до Харкова увечері 21 грудня.

Прощатися з мером будуть 23 грудня. Зранку буде похоронна відправа у Благовіщенському соборі, потім — прощання у фоє Оперного театру. Після цього Кернеса поховають на 2-му міському цвинтарі.  

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.