Як у Харкові члени дільничних комісій отримують бюлетені: фото

До кінця сьогоднішньої доби, 29 березня, члени окружних комісій мають передати членам дільничних комісій виборчі бюлетені. 

Це передбачено ст. 73 закону «Про вибори Президента України»: «Окружна виборча комісія не раніш як за три дні, але не пізніш як за 24 години до дня виборів або дня повторного голосування на своєму засіданні передає всі виборчі бюлетені дільничним виборчим комісіям в упаковці підприємства-виготовлювача».

Передача бюлетенів на окружному виборчому окрузі №169 у Центрі культури Київського району на вулиці Скрипника, 7. Фото Павла Пахоменка

Від кожної дільничної виборчої комісії бюлетені приймають не менше трьох уповноважених членів кожної дільничної виборчої комісії. 

Передача фіксується протоколом, в якому вказуються номери територіального виборчого округу та виборчої дільниці, номер виборчої дільниці, кількість виборців, кількість переданих бюлетенів. 

Округ №169 включає Київський район та частину Московського району міста Харкова

Протокол про передачу дільничним виборчим комісіям бюлетенів складається у трьох примірниках. Перший  надсилається до Центральної виборчої комісії, другий — зберігається в окружній виборчій комісії, третій — вивішується в приміщенні окружної виборчої комісії для загального ознайомлення.

В межах №169 округу 101 виборча дільниця. Орієнтовна кількість виборців — 158 441

Члени дільничної виборчої комісії транспортують бюлетені до приміщення дільничної комісії у супроводі і під охороною поліції. 

На ділянці вулиці Скрипника, 7, де розміщується окружком №169, патрульні перекрили рух транспорту. Як повідомили у Харківській міській диспетчерській службі і патрульній поліції, перекриття триватиме 29 березня до 18:00:

по вул. Скрипника на ділянці від вул. Пушкінської до вул. Чернишевської, та організовується об’їзд закритої ділянки по прилеглим вулицям Пушкінській, Жон Мироносиць, Сумській, забезпечивши при цьому пропуск транспортних засобів, що обслуговують центр культури Київського району, а також спеціальних автомобілів оперативних служб до житлових та адміністративних будинків розташованих в зазначеній зоні.

Рух біля окружкому №169 буде частково перекритий і в день голосування, з 18.00 31 березня до 18.00 1 квітня.

Всього на Харківщині 14 окружних виборчих комісій — сім в області та сім у місті Харкові. 

Читайте також: У день виборів на Харківщині задіють понад 10 тисяч поліцейських

Теги: 
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.