Web Analytics

«Я знаю, коли це імітація». Кучер обіцяє контроль розслідування кримінальних справ

Новопризначений голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер розповів, з чого почне роботу і як взаємодіятиме з правоохоронними органами.

Розпочати роботу Кучер планує з аудиту стану справ у Харківській області. 

«Мені дуже приємно, що ви довірили складну область. При цьому я налаштований на серйозну роботу. Ми з вами розмовляли не один раз про це. Всі пріоритетні завдання будуть озвучені мною пізніше, коли буде проведено аудит. Аудит — це дуже важливо. Ми будемо розуміти, що відбувалося. Як відбувалося і що робити», — сказав Кучер під час наради за участі президента на авіазаводі.  

Фото Офісу президента

Він назвав три основні напрямки роботи: залучення інвестицій, вирішення проблем, пов'язаних з екологією, боротьбу з корупцією. 

«Я є тепер особою, яка координує роботу правоохоронних органів. Для мене це дуже важливо. Повірте, ми дуже багато будемо з вами спілкуватися. І так як я колишній адвокат, який практикував у сфері кримінальної юстиції, багато з вас це знає, я знаю, що таке кримінальне провадження. І я знаю, коли це профанація і імітація, а коли це дійсно розслідування. А тому, пробачте за таку прямоту, я вимушений буду контролювати, як відбуваються ті розслідування, які розпочаті і щодо тих, про які я вже знаю, які будуть», — сказав Кучер. 

«Вам будуть допомагати обов’язково нові голови правоохоронних органів. Я знаю, що навіть пішли чутки по Харківщині, що нормальний серйозний прокурор. Чи це не так?... Мені кажуть, що нормально працює», — відреагував Володимир Зеленський

Прокурор області Олександр Фільчаков привітався з главою держави. 

— Доброго дня! Щось вас всі хвалять. Підозріло, — сказав Зеленський.

— Працюємо, — відповів Фільчаков.  

Олексій Кучер працював адвокатом з 2011 року. У 2019 дія його адвокатського свідоцтва була припинена у зв'язку із обранням народним депутатом.