Я також хочу стати капітаном міліції

Вчора Десняньский суд міста Києва виніс рішення по справі убивць студента Ігоря Індила, якому у ніч вбивства мало виповнитися 20 років.

Ігоря привели у відділок і побили. На ранок батькам запропонували забрати з відділку тіло убитого.

Сергієві Приходьку, головному підозрюваному по справі присудили "перевищення службових повноважень" СТ 365 ККУ. із забороною займати вищі посади і  від двох до п`яти "без відбуття покарання".  Цікава деталь, що під час розслідування і дорозслідування справи Приходько отримав підвищення до звання капітана. Деталі тут, на сайті ФРІ

А те, як Приходько перевищував повноваження і до чого це призвело можна глянути тут : відео камер спостереження у Шевченківському відділку м. Києва.

Ну можна подумати ,що це нас ніфіга не стосується, що Київ - далеко, що в країні безпредел і "що ж поробиш".

Ну як би не так.  Ось вам відео зі справи Звенигородського, якого помер у ГУ МВС Харківської обл.  в ніч з 30 на 31  березня 2011. Цікава деталь. Відео зникло з сайту "objeсtiv.tv"

(c) Газета "Сегодня"  (c)  "objeсtiv.tv"

Після всього побаченого і прочитаного. Після вироку суду у Києві я також хочу стати капітаном міліції.

Як ви думаєте, мене візьмуть?

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.