«Я прийняв для себе рішення»: Гройсман заявив про відставку

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман має намір скласти повноваження після чергового засідання Уряду у середу, 22 травня. 

Так Гройсман відреагував на заклик Володимира Зеленського до урядовців. 

Брифінг Гройсмана транслював UA: Перший у Facebook. 

«Під час інавгураційної промови він сказав про те, що Уряд має скласти свої повноваження. Я думаю, що ви всі розумієте, що Уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою України, а не перед новообраним Президентом. Але разом з тим я прийняв для себе рішення подати у відставку одразу після проведення у середу чергового засідання Уряду. Хочу також підкреслити, що за три роки роботи нашого Уряду мені абсолютно є не соромно за те, що нам вдалось зробити і наскільки адекватно ми реагували на ті викликли і кризи, які перед нами стояли», — сказав Гройсман. 

У своїй промові у Верховній Раді Володимир Зеленський сказав, що «окрім війни є ще дуже багато бід, які роблять українців нещасливими»: «Це шокуючі тарифи, принижуючі зарплати і пенсії, болючі ціни, неіснуючі робочі місця. Це медицина, про покращення якої говорять здебільшого ті, хто ніколи не лежав з дитиною у звичайній лікарні. Це міфічні українські дороги, які будуються і ремонтуються тільки у чиїсь бурхливій уяві». 

Зеленський процитував Рейгана: «Уряд не вирішує наших проблем, Уряд і є нашою проблемою». 

«Я не розумію, чесно кажучи, я не розумію наш Уряд, який тільки розводить руками і каже: ми нічого не зможемо зробити, це неправда. Можете. Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління», — сказав новообраний Президент. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.