Відкритий лист прес-служби ВО "Свобода" до ІА "Статус-Кво"

Знищення блогу Ігоря Удовиченка на сайті харківської агенції «Статус Кво» - це самоцензура чи тиск власників? 

Відкритий лист прес-служби Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»

Донедавна Агенція «Статус Кво» була одним із найрейтинговіших інформаційних джерел Харківщини. Будучи рівновіддаленим від впливів «великих» політичних гравців реґіону, журналістський колектив інформагенції завжди був взірцем незаангажованості та вміння сміливо і якісно подавати «незручні» для певних політиків матеріали.

Проте факт раптового зникнення блоґу нашого колеги, очільника Прес-служби Харківської обласної організації ВО «Свобода» Ігоря Удовиченка, що був постійним дописувачем вашого сайту, викликає занепокоєння. Допускаємо, що ввечері 29 вересня поточного року на сервері, де розміщувалися матеріали блоґерів «Статуса», сталася системна помилка, і запис про відповідного користувача було несвідомо видалено. Якщо це відповідає дійсності, просимо ІТ-відділ інформагенції поновити блоґ Ігоря Удовиченка.

Водночас зникнення усіх дописів свободівця дивним чином збіглося з публікацією його матеріалу про новітніх харківських «тушок». Ідеться про відомих місцевих діячів «помаранчевого» минулого, що 27 вересня масово написали заяви про вступ до Партії регіонів та одразу ж були включені до кандидатських списків регіоналів до Харківської міської та Харківської обласної рад. Серед харківських тушок згадано фактичного власника заводу «Турбоатом» та «Мегабанку» Віктора Субботіна, колишнього керівника фракції БЮТ у Харківській обласній раді Андрія Стронова, депутата Харківської міської ради від НУНСу Ігоря Вировця, директора Харківської дирекції «Укрпошти», колишнього «нашоукраїнця» Ваграма Гуляна та директора Харківської філармонії Юрія Янка. В повному обсязі допис розміщено за посиланням: http://www.kharkiv.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/016873/.

У випадку, якщо видалення блоґа Ігоря Удовиченка є ініціативою від згаданих осіб або їх оточення, просимо про це повідомити відкрито. Так само без відповіді залишається питання, чи не є зникнення дописів свободівця актом цензування з боку самої редакції ІА «Статус Кво»?

Поступове захоплення ринку мас-медія особами, наближеними до Партії регіонів, позначило введення небаченої до того цензури. У порівнянні з нею кучмівська кампанія «закручування гайок» у 2004-му виглядає легкою літературною коректою. Свідомі того, що сьогодні циркуляри хорошковських-бенкендорфів поширюються і на регіональному рівні.

До згаданого прикрого інциденту блоґ «Статуса Кво» відігравав роль інформаційного майданчика речників політичних сил та незалежних аналітиків. Такий формат дозволяв подавати неспотворену точку зору представників партій і водночас давати користувачеві змогу самостійно обирати з-поміж інформаційних матеріалів.

Просимо Вас відкрито поінформувати про причини видалення блоґа Ігоря Удовиченка на сайті ІА «Статус Кво». У випадку, якщо це прикре непорозуміння, усі дописи на ньому мають бути відновлені якнайшвидше.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 067-441-46-01

Twitter.com/vo_svoboda   

Skype: Yuriy.Syrotyuk

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.