Web Analytics

Від вибуху у Харківському районі загинув директор місцевого підприємства

Внаслідок вибуху у піщаному кар'єрі в селі Cороківка Харківського району загинув 64-річний директор місцевого підприємства, 56-річний водій дістав поранення.

На невідомому вибуховому пристрої підірвалася вантажівка МАЗ місцевого підприємства, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов

«56-річний водій авто отримав вибухову травму та був госпіталізований. 64-річний директор підприємства від отриманих внаслідок вибуху травм, на жаль, загинув. Щирі співчуття рідним і близьким постраждалих», — повідомив Синєгубов. 

Він вкотре наголошує на високій мінній небезпеці на Харківщині та закликає людей берегти себе.

Як повідомили у Харківській міський раді, загинув Валерій Дробушко, який тривалий час очолював автотранспортне підприємство. 

«Валерій Олександрович працював у сфері автоперевезень десятки років. Керував автотранспортними підприємствами, забезпечував роботу величезного колективу. Завдяки його професіоналізму та старанній праці автобусні перевезення у Харкові були організовані на високому рівні. Крім того, він був людиною дуже небайдужою до своєї справи та проблем інших людей: організовував безкоштовні автобуси для дачників, підтримував пенсіонерів і ветеранів», — повідомили в мерії.

Читайте також: Мінна небезпека: харків’ян просять не ходити на цвинтарі

Сьогодні у піщаному кар'єрі у с. Сороківка Харківського району на невідомому вибуховому пристрої підірвався вантажний автомобіль МАЗ місцевого підприємства. 56-річний водій авто отримав вибухову травму та був госпіталізований.
64-річний директор підприємства від отриманих внаслідок вибуху травм, на жаль, загинув. Щирі співчуття рідним і близьким постраждалих. 
⚠️ Вкотре наголошую, що в області залишається дуже високою мінна небезпека. Закликаю усіх бути максимально уважними та обережними.
Мінування