Web Analytics

Від обстрілу Липців поранені настоятель харківського храму та монахиня

Настоятель Свято-Дмитрівського храму отець Віталій Зубак і монахиня Дарія Панасть поранені внаслідок обстрілу села Липці 24 січня. Оголошено збір допомоги на підтримку поранених.

Про це повідомили у Свято-Дмитрівській парафії Греко-католицької церкви

Автомобіль доброчинної організації «Карітас», який віз гуманітарну допомогу в деокуповані села на півночі Харківщини, потрапив під обстріл російської артилерії. 

«Були поранені настоятель Свято-Дмитрівського храму о. Віталій Зубак і монахиня Дарія Панасть. Вони знаходяться в лікарні, готуються до операцій. Гроші на лікування о. Віталія Зубака можна перевести на картку його доньки Христини Бакшеєвої», — повідомили в парафії. 

Сьогодні, 24 січня, російська артилерія обстріляла автомобіль доброчинної організації "Карітас", який прямував із...

Опубліковано Свято-Дмитрівська парафія Харкова Вівторок, 24 січня 2023 р.

Допомогти пораненим:

4731 2196 4395 9764 (ПриватБанк) — Христина Бакшеєва

Отець Віталій займається волонтерством близько трьох місяців, розповіла «МедіаПорту» його донька Христина Бакшеєва. За її словами, декілька разів на тиждень представники Свято-Дмитрівського храму возять на деокуповані території гуманітарну допомогу, надану за підтримки «Карітас». 

«Переважно це Липці, Тишки, Циркуни, Золочів», — говорить Христина. 

За її словами, у отця Віталія поранена голова, рука, йому зашили обличчя, він потрохи приходить до тями. Про стан монахині «МедіаПорту» поки дізнатися не вдалось. Учора обласна адміністрація повідомляла, що стан поранених оцінюється як середньої тяжкості. 


Про обстріл Липців 24 січня повідомили обласна військова адміністрації та прокуратура. Повідомлялося, що російська артилерія вдарила по селу близько 11:00, поранень дістали чоловік та жінка.