Вибух в Ізюмі: двох підлітків виписали з лікарні

Дітям, постраждалим внаслідок вибуху міни в Ізюмі, надали медичну допомогу. Двох з них відпустили з лікарні. 

Як повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації, після вибуху 3 лютого шпиталізували сімох дітей. Тяжких поранень у них немає.  

«Усім була надана необхідна допомога, проведені хірургічні втручання (ампутацій кінцівок немає). В основному видалення уламків. Діти знаходяться у хірургічному відділенні, стан стабільний. Одній дівчинці (восьма) — гостра реакція на стрес — була надана допомога амбулаторно», — повідомили у пресслужбі ОВА, посилаючись на дані Департаменту охорони здоров'я. 

Пізніше в обладміністрації уточнили, що двох 15-річних дітей, хлопця та дівчину, виписали зі стаціонару за наполяганням батьків. Їхній стан оцінюється як задовільний. 


Ввечері 3 лютого в Ізюмі поруч з компанією з сімох дітей вибухнув фрагмент протипіхотної міни «Пелюстка». Їх доставили до лікарні.  

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.