Web Analytics

Вибух на парковці у Харкові поліція розслідує як замах на вбивство

На парковці біля житлового будинку на вулиці Чайковського, 6 сьогодні близько 10.00 стався вибух. Не менше п'яти машин пошкоджено. Поранених немає. 

Вибух стався, коли від будинку на автомобілі Toyota Camry від'їжджав адвокат Андрій Гагун. Він упевнений, що вибух був направлений саме проти нього. 

«Сів за кермо, і вибухнула машина, під машиною. Не постраждав. Руки подряпані вибуховою хвилею... Думаю, хочуть залякати, щоб я припинив займатися адвокатською і правозахисною діяльністю», — сказав він журналістам на місці події, повідомляє Суспільне

Вибухом пошкодило вікна у будинку та близько п'яти машин, сказав начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Чиж. Найбільш видимі ушкодження отримали автомобіль Nissan та Audi, що стояли біля дому. 

«Попередньо було встановлено, що вибуховий пристрій був саморобний і основою його був тротил. Слідством встановлено, що водій автомобілю Camry від'їхав метрів на 10, після чого відбувся вибух. Я так розумію, що вибуховий пристрій знаходився під днищем автомобіля і не був прикріплений до автомобіля, або злочинці його, скажімо так, погано його закріпили, і він відпав. На щастя, ніхто не постраждав», — сказав Чиж. 

Поліція задіяла операцію «Перехоплення». У розшук оголосили Opel Vectra синього кольору із єврономерами. На ньому з місця події могли зникнути причетні до вибуху. 

Як повідомила пізніше речниця поліції Харківщини Олена Баранник, Opel за деякий час знайшли підпаленим. Де саме, у поліції обіцяють повідомити згодом. 

Подію розслідують як замах на вбивство. За основною версією слідства, замах пов'язаний із професійною діяльністю Андрія Гагуна.