Вибори мера Харкова: документи до виборчкому подали ще троє претендентів

Документи для реєстрації на виборах Харківського міського голови подали депутат обласної ради Валерій Говоров, екссуддя Володимир Плетньов і колишній депутат міськради Дмитро Маринін.

22 вересня документи до Харківської міської виборчої комісії подав заступник мера Куп’янська Валерій Говоров.

«Ухвалив для себе непросте, але вольове і відповідальне рішення. Друзі, я буду брати участь у виборах харківського міського голови. Я подав відповідну заяву і тепер чекаю своєї реєстрації як кандидата в мери Харкова», — повідомив претендент у Facebook.

Він стверджує, що в нього є достатній досвід управління, розуміння механізмів і принципів роботи «такої великої системи як місто», а також бачення майбутнього Харкова. На вибори йде як самовисуванець.

Валерію Говорову 40 років, він родом з Куп’янська. Має економічну та юридичну освіту, наразі працює заступником Куп’янського міського голови. У 2020 році був обраний до Харківської облради від партії «Опозиційна платформа — За життя», входить до комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму.

Фото: Facebook/Валерій Говоров

23 вересня документи подав депутат Харківської міськради Володимир Плетньов — він висуватиметься від «Партії Шарія».

«Володимир Плетньов — глава депутатської фракції політичної партії «Партія Шарія» в Харківській міській раді. Він є секретарем постійної комісії Харківської міської ради з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян», — представили претендента у пресслужбі партії

Сам він заявив, що налаштований «не просто брати участь у виборах, а перемагати».

60-річний харків’янин Володимир Плетньов майже 30 років працював суддею — спочатку у Київському райсуді, потім в Апеляційному суді Харківської області. У жовтні 2018-го відмовився від проходження кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді: назвав процедуру неконституційною, а співбесіду — непрозорою. Вища рада правосуддя задовольнила його заяву про відставку. 

На позачергових виборах до Верховної Ради у 2019 році Плетньов балотувався від «ОПЗЖ», але не пройшов.

Фото: Facebook/Володимир Плетньов

Того ж дня документи на реєстрацію подав ексдепутат Харківської міськради Дмитро Маринін, він йде як самовисуванець.

«Сьогодні я офіційно подав документи для участі у позачергових виборах Харківського міського голови. Ми, наші діти і онуки обов'язково будемо пишатися нашим, новим Харковом», — написав він у Facebook.

Дмитру Мариніну 54 роки. Він працював у КП «Жилкомсервіс» у 2007-2099 роках, був депутатом Харківської міськради з 2010 по 2014-й. У 2014-му також балотувався до парламенту як самовисуванець, але обраний не був.

Фото: Facebok/Дмитро Маринін

Зареєструвати кандидатів або відмовити їм комісія має протягом п'яти днів. Подання документів триватиме до 30 вересня.


Позачергові вибори Харківського міського голови заплановані на 31 жовтня 2021 року. Їх призначили після смерті мера Геннадія Кернеса, який очолював Харків останні десять років, виграв на місцевих виборах у першому турі, але 16 грудня 2020 року пішов з життя внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби. 

Документи на реєстрацію кандидатами вже подали лідер місцевого осередку «Нацкорпусу» Костянтин Немічев і колишній мер Харкова Михайло Добкін. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.