Web Analytics

«Ви введені в оману»: Кернес про тарифи на проїзд

Харківський міський голова Геннадій Кернес на сесії 27 лютого показав журналістам одну із судових ухвал про призупинення дії тарифів, в якій вказано, що вона не вступила в законну силу. 

Йдеться про ухвалу, винесену за заявою про забезпечення позову ГО «Харківський антикорупційний центр» щодо тарифів на проїзд в трамваях та тролейбусах.

В тексті ухвали, направленої судом сторонам справи, сказано: «Ухвала суду підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження»; «Ухвала суду підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження».

Водночас нижче: «Ухвала не набрала законної сили». Це підтверджують і в «Харківському антикорупційному центрі». В ухвалі щодо призупинення дії тарифу в метро такого речення немає.

«Воно не вступило у законну силу, рішення суду. Воно не підлягає виконанню, тому що є інше рішення виконавчого комітету Харківської міськради про введення тарифів. Ви просто введені в оману. «Згідно з оригіналом, рішення не вступило в законну силу»... У нас є інші рішення, на які ми посилаємося. Те, що відбувається зараз, це просто фарс невдалих людей, які вважають себе захисниками тільки я не зрозумів чого, — сказав Кернес. — Я не збираюся звертати увагу на цих людей, тому що вони некультурні та неосвічені, мало того, вони ще й нахабні».

На сесії Харківської міськради Геннадій Кернес назвав присутніх в залі представників громадськості «дебілами» і нецензурно виялав екс-депутата Дмитра Мариніна.