Верховна Рада обрала нового прем'єра

Український уряд очолив Олексій Гончарук.

За його кандидатуру проголосували 290 народних депутатів. Ще 27 були проти, 35 утримались, 66 не голосували.

Попередній прем'єр Володимир Гройсман сьогодні склав повноваження. 

Виступаючи в парламенті, Олексій Гончарук зазначив, що новий уряд успадкував низку проблем, серед яких борги, «вщент розбита» інфраструктура, комунальне господарство «у жахливому стані», корупція.

Одним з головних завдань Гончарук бачить збільшення робочих місць. Для цього, на його думку, потрібні «дешеві ресурси», «дешеве кредитування» і постійний діалог із НБУ для зниження кредитних ставок.

«Перед цим новим урядом стоїть найважливіше завдання — економічне зростання. Нам потрібно зростати не по 2-3%, а мінімум по 5-7%. Мінімум!» — заявив Гончарук.

Він додав, що розвиватиме співпрацю із міжнародними партнерами та кредиторами. Також, за його словами, Україна прагнутиме до інтеграції з європейським енергетичним ринком.

Фото зі сторінки Гончарука у Facebook

Олексію Гончаруку 35 років. Він родом з Чернігівської області, юрист.

Закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство»,  Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», випускник Аспен Інституту Київ і Києво-Могилянської бізнес-школи.

Після завершення навчання працював молодшим юристом ТОВ «Городнянський завод продтоварів». З 2005 року працював в інвестиційній компанії «PRIOR-Invest» юристом, згодом очолив юридичний відділ цієї компанії. З 2008 року – арбітражний керуючий, засновник і керуючий партнер юридичної фірми «Constructive Lawyers», що спеціалізується на наданні юридичних послуг у сфері інвестування та фінансування будівництва нерухомості.

З вересня 2015 року очолював Офіс ефективного регулювання (BRDO). Працював позаштатним радником першого віце-прем'єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Указом президента України 28 травня 2019 року призначений заступником Глави Адміністрації президента України. 25 червня 2019 року — заступником керівника Офісу президента України.

Джерело біографії: Офіс президента

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.