Web Analytics

Вбивство в супермаркеті: ДБР заявило про неправдиві покази працівників «Росту»

Співробітники супермаркету «Рост» за вказівкою керівництва давали слідчим ДБР неправдиві свідчення, заявив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Про це він сказав на брифінгу 9 жовтня. 

«За вказівкою зверху працівники супермаркету давали неправдиві показання. З самого початку слідчі ДБР не могли допитати співробітників, які в цей день були на роботі і володіли фактами про вчинення цього злочину, тому що вони працювали неофіційно, і їх прізвища керівництвом супермаркету приховувалися», — сказав Труба.

«Під час цього розслідування ми встановили факти дачі завідомо неправдивих показань, і були внесені відомості», — додав він. 


26-річного сержанта поліції Євгена Погуляку обвинувачують у перевищенні повноважень, що призвели до смерті 24-річного Микити Комара на території супермаркету «Рост» 5 грудня 2018 року.

За даними поліції, 24-річний відвідувач супермаркету відмовився оплатити товар і, коли його відвели у службове приміщення, напав з ножем на поліцейського охорони Євгена Погуляку. У відповідь поранений Погуляка відкрив вогонь. За інформацією Державного бюро розслідувань, поліцейський охорони стріляв двічі, одне з поранень стало смертельним. 

Читайте інші новини по темі на сайті «МедіаПорта».