Web Analytics

Вбитого у Харкові росіянина розшукував Interpol

Чоловіка, вбитого на вулиці Молочній у Харкові в ніч на понеділок, 29 липня, сьогодні поховали. 

Про це в ефірі програми «Віддзеркалення» на «АТН» сказав начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Валерій Сокуренко

«Убитий був громадянином Російської Федерації, проживав у Харкові. Сьогодні десь його тут ховають, відбувається похорон. Він був у міжнародному розшуку Interpol. Всі події, які стосуються і вбивства, і події, які передували вбивству, зараз аналізуються. Ми маємо не так багато інформації. Збираємо її по крупинках. Але вбивство замовне, я в цьому переконаний. Якось щось коментувати поки що важко», — сказав Сокуренко.  

Слідчо-оперативна група на місці вбивства вдень 29 липня. Фото: 057.ua

«Техніка, яка там, наприклад, телефони, які є (ймовірно, що належали вбитому — ред.), воні сучасні, це iPhone 10. Навіть для того, щоб їх розблокувати, це непроста річ. Але ми цим займаємось дуже відповідально. Впевнений, що будемо робити усе, що тільки можна, щоб вбивство розкрити у найкоротші терміни. Це зухвале вбивство, резонансне. Сліди можуть вести, я не хочу говорити, хто це зробив сьогодні, давати якісь оцінки, але те, що він скоював злочини на території РФ — нам це десь зрозуміло. Чи скоював він злочини в Україні, ми поки що сказати не можемо», — прокоментував начальник поліції.

Вбитого він назвав «далеко непростим бізнесменом», а справу — складною.

«Справа честі харківської поліції ці злочини розкривати, бо люди часто нас звинувачують — і небезпідставно, що ми тільки розкриваємо те, що у дворі сталося, на побутовому рівні», — додав Сокуренко. 

41-річного чоловіка застрелили кількома пострілами біля гаража у дворі будинку на вулиці Молочній 29 липня. Вбивця — за даними поліції, чоловік у чорному одязі ростом близько 170 см — з місця події втік. За інформацією, яку не підтверджують і не спростовують у поліції, вбитий розшукувався за вбивство бізнесмена, колишнього працівника ФСБ на території Білгородської області у 2018 році.