В школи на Харківщині пішли 25 тисяч першокласників

Всі навчальні заклади Харківської області готові до початку нового навчального року, який у більшості закладів регіону стартував 2 вересня.  

Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації.

За словами голови Харківської ОДА Юлії Світличної, з понад 500 тисяч студентів та учнів на Харківщині — 25 тисяч першачків.

Святкування Дня знань у Мерефі Харківського району. Фото: kharkivoda.gov.ua

За інформацією Харківської міськради, цього року у школах Харкова навчатиметься понад 131 тисяч дітей, 14 тисяч з них — першокласники.

Для перших класів області закупили майже 6 тисяч нових парт, 152 комплекти меблів і понад 900 одиниць комп’ютерного обладнання, інформують в ОДА. В планах — придбання 20 шкільних автобусів, 12 з яких будуть обладнані для людей з інвалідністю.

За словами директорки Департаменту освіти Ольги Деменко, кожна школа міста матиме обладнання за стандартами «Нової української школи». «До 1 вересня на 90-95% перші класи отримають усе необхідне. Якщо раптом десь постачальники підведуть, за перший тиждень місяця комплектація буде повною», — коментувала Деменко 28 серпня. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.