В полі на Харківщині зіграв оркестр філармонії: відео

Оркестр обласної філармонії привітав хліборобів із завершенням першого етапу жнив. 9 серпня музиканти влаштували концерт у полі Вовчанського району, де зібрали найбільший в регіоні врожай — 207 тисяч тонн ранніх зернових та зернобобових. 

Ідея виступу народилася спонтанно, а організація зайняла тиждень, розповів директор та головний диригент Харківської обласної філармонії Юрій Янко.

На скошеному полі у селі Федорівка організували сцену зі стінами із солом'яних тюків. З метою безпеки в полі чергували поліцейські, медики і рятувальники. 

Імпровізована зала вмістила не всіх. Глядачі слухали концерт згори та стоячи

«Ми хотіли такою творчою нотою поєднати наших митців, культуру і реальний сектор економіки та висловити подяку аграріям, які дають 30% наповнення бюджету Харківської області. Зали поки закриті, а хочеться грати, ми скучили по публіці», — сказав Янко, повідомляє пресслужба Харківської облдержадміністрації. 

Оркестр виконав класичні та сучасні композиції. 

Серед виконаних оркестром композицій — «Мелодія» українського композитора Мирослава Скорика, який цього року пішов з життя.

Запис прямої трансляції заходу є на сторінках філармонії в YouTube та Facebook.


Оркестр харківської філармонії не вперше виступає поза межами рідної концертної зали. Музиканти грали на заводі «Турбоатом», в метро, на вокзалі, полігоні ДСНС і в аеропорту, згадує Юрій Янко. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.