Web Analytics

В ОВА анонсували перевірки щодо будівництва укріплень на Харківщині

Підрядники, які брали участь у будівництві фортифікацій в Харківській області, найближчим часом мають прозвітувати про виконані роботи.

Про це повідомив 13 травня голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов, коментуючи інформацію про недостатню готовності укріплень, що ширяться в медіа після початку російського наступу 10 травня.

«Дав доручення профільному заступнику зібрати всіх підрядників, які працювали та продовжують працювати на будівництві фортифікаційних споруд. Кожен підрядник на засіданні групи «Прозорість та підзвітність» прозвітує про виконані роботи», — заявив голова ОВА. 

Про результати засідання Синєгубов пообіцяв прозвітувати публічно. 

Будівництво укріплень на Харківщині, березень 2023 року. Фото: Харківська ОВА

Ситуацію з укріпленнями Синєгубов також прокоментував на брифінгу: заявив, що Сили оборони зайняли завчасно підготовлені фортифікаційні споруди на півночі Харківщини. 

«Потрібно розмежовувати завдання, які стояли перед адміністрацією, перед Міністерством оборони тощо. Я можу відповідати за адміністрацію. Завдання, які стояли перед нами, ми виконували вчасно, і на наших позиціях наразі знаходяться наші військові», — зазначив посадовець.

У відповідь на питання, чи означає це, що окупанти просунулися до підготовлених ліній оборони, він повторив: «На наших фортифікаціях перебувають наші військові».

Відповідь Синєгубова на відео з 12:22


Про можливі прогалини в обороні на півночі Харківщини 10 травня писав головний редактор видання «Цензор.нет» Юрій Бутусов, його допис широко розійшовся у Facebook та ЗМІ. Бутусов назвав організацію оборони на ділянці Стрілечої неефективною. Ситуацію з укріпленнями також розкритикував військовий Денис Ярославський, дописи якого поширила низка медіа. 

Блок новин за темою

Новини за темою