Web Analytics

Акція на захист намету на пл. Свободи у Харкові: фото

Учасники акції в центрі Харкова збирають підписи під зверненням до депутатів міськради і членів виконкому проти знесення намету «Все для перемоги» на майдані Свободи. 

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорта», люди зібралися біля намету на майдані Свободи близько 12.00. За оцінками одного з організаторів акції Бориса Редіна, в акції беруть участь не менше 500 людей, за даними відділу комунікації поліції — до 300.

Фото Тетяни Федоркової

UPD Після мітингу учасники акції планували йти до готелю «Національ», де мешкає Харківський міський голова Геннадій Кернес, але згодом вирішили йти в бік міськради.

За даними поліції, в ході взяли участь близько 600 людей. Акція завершилася на майдані Незалежності. Порушень не було. 

8 травня на сайті Харківської міськради була оприлюднена петиція щодо знесення намету «Все для перемоги». Її публічно підтримав Геннадій Кернес. За добу петиція зібрала необхідну для розгляду кількість підписів. Протягом 10 днів мер має на неї відповісти. Ініціатори створення намету проти того, щоб її прибирали. На їхню думку, намет «має стояти на майдані Свободи до кінця війни».

11 травня Інспекція з паркування Департаменту територіального контролю Харківської міськради винесла припис організаторам намету з вимогою самостійно демонтувати намет протягом трьох днів. Якщо цього не станеться, намет демонтують «на підставі рішення виконавчого комітету Харківської міської ради».

Фото Павла Пахоменка