Елена Знаткова

Матеріали автора

30 березня 2018 - 12:53

Сьогодні я могла би написати про свої досягнення і перемоги, про внутрішні резерви, про натхнення у роботі, нові проекти, подорож до Британії та зйомки фільму, де я — головна героїня, переселенка, яка вперто долає труднощі. Але. Дзвінок друга, мого студента, знов приголомшив та вивернув проблему. Проблему, що виїдає зсередини, змушує тремтіти руки та гальмує ритм серця. «Мою маму арештували! Там… На окупованій території».

04 вересня 2017 - 18:45

Александр Дьяченко. До войны — руководитель, депутат, меценат и общественный деятель. Сегодня — переселенец из Луганска и предприниматель, утративший практически всё в 2014 году, но сумевший построить бизнес заново. Фоторепортаж.

19 липня 2017 - 12:26

Серпень 2014. Сподівання на те, що ось-ось над Луганськом піднімуть національний прапор, рухнули.

15 квітня 2017 - 10:08

Пам’ятаєте дитячий вірш, у якому п’ятирічний хлопчик не може збагнути, дорослий він чи малий, бо батьки, в залежності від власних потреб, ставляться до нього то як до дитини, то як до самостійної людини? Так і держава ставиться до внутрішньо переміщених осіб.

Аватар пользователя Елена Знаткова
Должность: 
переселенка из Луганска
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.