Павло Стех

Матеріали автора

09 жовтня 2017 - 19:15

Я стою в кущах, оглядаюсь і порушую 173-ю статтю адміністративного кодексу України. За спиною — колія, занедбана будівля, а там вже починається місто, переді мною — густа покручена акація, широка річка і той берег, де починається інша країна.

23 серпня 2017 - 14:51

Благодійний фонд Сергія Жадана разом із громадськістю та волонтерами влаштував на Харківщині фестиваль «Дорога на Схід». Подібні ініціативи займаються культурною політикою набагато ефективніше, ніж міністерства, й показують, наскільки важливі такі акції для невеликих міст. Якою буває «Дорога на Схід» — репортаж з Ізюма.

31 березня 2017 - 22:17

Ринат Закіров мружить чорні очі, вказуючи на терикон, який виростає в сотні метрів від нас. Там за териконом, десь далі на південь є місто Стаханов, і десь в тому місті — його дім. Коли почалася війна, Ринат переїхав із родиною сюди — в Лисичанськ. Він називає себе українським сином татарського народу і розповідає, як хунта будує хату для його сім’ї.

16 березня 2017 - 22:02

Зранку біля станції метро «Героїв Праці» людно і гамірно. Вся пішохідна зона заставлена торговими наметами, які змушують перехожих рухатися зиґзаґами. Ніби ярмарка стихійної торгівлі, яка триває весь рік. Тут на мене чекає Олександр, один із тих, хто кожного ранку допомагає безпритульним у Харкові. Телефоном координує колег щодо сьогоднішнього виїзду, тушить цигарку, і ми рушаємо на першу «точку».

18 вересня 2015 - 11:43

Юрій Андрухович — картограф від літератури. Його творчість останніх років, література то чи музика, можна назвати своєрідним посібником. Географія спогадів письменника та міфологія його міст малюють перед читачем карту, яку хочеться досліджувати та відчувати.

Аватар пользователя Павло Стех
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.